'מנאייכ', כאן 11
'מנאייכ', כאן 11 צילום: רואי רוט

הבוקר יצאו לדרך צילומי העונה השנייה של הסדרה זוכת פרס האקדמיה, "מנאייכ", שעונתה השנייה תשודר במהלך 2022. גם את העונה הזו יובילו שלום אסייג, עמוס תמם ולירז חממי, והיא תחל בדיוק מהמקום בו הסתיימה העונה הראשונה.

מציאת גופתו של רוסלן מנחמוב, סצינת הסיום בעונה 1, שואבת את טל בן הרוש (לירז חממי) בחזרה אל תיק ברק הראל (עמוס תמם) ויחד איתה את איזי (שלום אסייג) שמוזעק לשוב מהפנסיה. איזי מוצא את עצמו שוב ראש בראש מול חברו הטוב לשעבר, והמערכת שוב מנסה לסכל את מאמציו להשיג צדק. בסיבוב הזה הכול יהיה אישי יותר, מדמם יותר ומסובך יותר.

הצילומים הבוקר
כאן 11

לאחרונה נמכרה "מנאייכ" לשידור בחו"ל כשחברת הפצת התכנים Cineflix Rights הודיעה על רכישת הסדרה, שתשודר ברחבי אירופה ואמריקה הלטינית. הסדרה נמכרה גם לשידור ב- Arte ערוץ הטלוויזיה בגרמניה וצרפת, שמחזיק ברצועת הדרמה היוקרתית באירופה, וישדר את הסדרה ברחבי אירופה.

בנוסף, רשת הסטרימינג HBO max רכשה את הסדרה ותפיץ אותה לשידור באמריקה הלטינית, בכך מצטרפת 'מנאייכ' לסדרה הפופולרית "שעת נעילה" שעוסקת במלחמת יום הכיפורים מנקודת מבטם של חיילים בשטח ונרכשה גם היא על ידי הרשת.

סדרה נוספת שצילומיה החלו היום היא סדרת המתח העל-טבעית "מלאך משחית", הסדרה, שתעלה גם היא בכאן 11, היא סדרת מתח שבמרכזה שד רצחני שזורע אסון והרס בקהילה חסידית בירושלים של ימינו. צמד ציידי-שדים בעל-כורחם, מלכי פרייס, פסיכולוגית חרדית, ובאר, פיזיקאי וחילוני מובהק, חוברים יחד כדי לפענח את סוד הופעתו של הדמון הזדוני.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו