אביגיל
אביגיל צילום: שי בראל, עיצוב עטיפה: סטודיו MATISHRIKI

אביגיל, או בשמה המלא אביגיל קלינג טנג'י, היא מוזיקאית, זמרת ויוצרת שספגה את עולם המוזיקה והנגינה עוד בבית ילדותה , כיום, לאחר שלמדה תרפיה במוזיקה, היא משלבת את העיסוק במוזיקה ככלי ריפוי ובמקביל היא מנגנת כ-DJ.

הבוקר אביגיל חושפת שיר ראשון בשם 'צמאון' מתוך אלבום הבכורה שבדרך שמשלב סול, B&R ופולק, ומכיל טקסטים כנים הנוגעים סביב חיי היום יום מתוך נקודת מבט נשית ואמונית.

"כל השנים כתבתי" מספרת אביגיל, "והשירים נכנסו ישר למגירה. כי להתחתן וילדים ופרנסה ולימודים ועוד תואר ועסק שמתפתח אז בשביל מה ולמה? ומאיפה עוד כסף ואנרגיה וזמן להשקיע בזה. ואם לא יאהבו? ואם לא יצליח? ואיך זה יקרה בכלל עם ההלכה? אין לי תשובה. רק דחף מטורף וקול ברור שאומר לי: עכשיו תורי".

"אחרי שנים שבהם מכירים אותי בעיקר כ די ג'יית בסצנה של מסיבות נשים ואירועים, שזה כיף ומגניב לתת מקום ולנגן יצירות של אחרים, הגיע הזמן לקפוץ למים ולתת ביטוי ליצירה האישית שלי. זה דורש ממני הרבה יותר אומץ וחשיפה אבל מרגישה שזה הזמן שלי. ואם לא עכשיו אימתי. אני מאמינה שלא סתם קבלנו מתנות משמיים, והגיע הזמן להוציא אותם החוצה. והלוואי ויעשה טוב בעולם".

"יש לי שירים קלים יותר לעיכול מאשר השיר צימאון" היא משתפת, "יפים יותר, כיפים יותר אולי גם מרגשים יותר (אל דאגה גם זמנם יגיע), לא היה לי קל להתחיל דווקא ממנו. כי ברור שאני רוצה להוציא שיר שכולם יאהבו ויהיה קליט וקליל".

"אבל לא הצלחתי להתגבר. כי השיר הזה זה צעקה מהלב הצמא, ולא כדאי להשתיק צעקות. זה לא טוב לבריאות. שבוע מלא מים שיהיה".

מפחיד להגשים חלומות. מפחיד יותר לא להגשים אותם.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו