דני רופ
דני רופ צילום: חדשות 13

החזאי ואיש התקשורת דני רופ חזר הבוקר (רביעי) לאולפן רשת 13 והחליף את אברי גלעד לצדה של רותם ישראל בהגשת התוכנית "העולם הבוקר''.

רופ התייחס להשעייתו לפני כשבועיים: "אי אפשר להתעלם ממה שהיה לפני שבועיים נכון, אז קודם כל אני רוצה שוב להתנצל בפנייך ובפני הצופים באמת על בדיחה גרועה מאוד, שרק אחר כך הבנתי שזו לא רק בדיחה גרועה פשוט לא צריך לעשות את זה בתקופה הזו".

"אני יודע שגרמתי מבוכה לנשים פה באולפן וגם לך ולא הייתה לי שום כוונה, את מכירה אותי וזהו, לשמחתי זה מאחורינו".

המגישה לצידו, רותם ישראל, השיבה: "אמרתי לך באופן אישי ואני אגיד גם כן, ההתנצלות מתקבלת ואפשר להמשיך הלאה, למדנו מזה".

כזכור, רופ הושעה לשבועיים ולא היה על המסך בשידורים ישירים לאחר שבדיון על הסוואת צלקות באמצעות קעקועים בתוכנית "העולם הבוקר", נשאל רופ על ידי המגישה רותם ישראל האם יש לו קעקועים.

"כן, להראות לך אותם?", שאל רופ, בעוד שישראל ההמומה השיבה: "לא, שאלתי אם יש לך". רופ התרומם ממושבו כשהוא מתכוון לכאורה לפתוח את מכנסיו ולהראות לישראל את "הקעקועים" שלו. רותם ישראל הגיבה: "דני. לפעמים הבדיחות שלך כל כך לא מצחיקות".

כעבור מספר שעות התקשר רופ לישראל והתנצל בפניה על התקרית הלא נעימה. "ממרחק מספר שעות מהשידור, אני מבין יותר את הסיטואציה, לוקח עליה אחריות מלאה ומתנצל בפני כל מי שנפגעה ונפגע. שוחחתי עם רותם, התנצלתי בפניה על הרגע המביך שגרמתי והשבתי למה שהיה לה להגיד בנושא'', סיפר רופ. "יחסינו היו ונשארו טובים וחזקים. אני קשור לביקורת ומקבל אותה''.