הודיה עמור
הודיה עמור צילום: באדיבות המצולמת

"הערב (רביעי) בפרויקט 252 נגלה את אחד החסמים העיקריים שמונעים מרבים להתחתן", אומר גבי דניאל מנהל התוכן בפרויקט.

דניאל מסביר, "לעיתים אנשים מרגישים שהם עושים כל מה שצריך ועדיין לא מצליחים למצוא את הצד השני, היום נבין למה זה קורה וכיצד לפתור את זה".

את ההדרכה תעביר הודיה עמור, מאמנת, יועצת ארגונית ומנטורית כבר 20 שנה. "לכל אדם יש כח חזק שמניע אותו, קוראים לו כח הרצון", אומרת הודיה וממשיכה, "אבל לא תמיד אנו יודעים מה אנחנו באמת רוצים ולכן נתקעים במקום. במיוחד בתקופת הדייטים בה מחפשים את החצי השני שילווה אותנו כל החיים, באופן לא מודע, לעיתים, אנשים לא מצליחים לזהות את הרצון האמיתי והמלא שלהם ולכן הם נתקעים או נמנעים מלהתקדם".

במהלך השנים פיתחה עמור את שיטת 'מרצון להגשמה'. השיטה מסייעת לכל אחד ואחת לבסס את היסודות לביטחון עצמי, לברר מהו הרצון הפנימי ולהגשים את הרצון במציאות", במהלך האימון הערב אנחנו נעבוד על פיתוח המודעות, נזהה מה מעכב ומה מקדם אותנו, ונכין את עצמנו למציאת בן או בת הזוג שלנו. אנחנו נשתמש באימון יהודי, מבוסס מקורות, בכלים בינלאומיים, ונעבוד על פי שיטה הכוללת עבודה פנימית של התפתחות והגשמה לאורך הדרך, עד לשינוי בפועל".

"הכלים שניתן באימון יעזרו בכל תחומי החיים, זהו שיעור חובה לכל אדם שרוצה להגשים את החלומות שלו, ולהוציא לפועל את הרצון הפנימי שהוא המנוע לאושר אמיתי", מסכמת עמור.

ההדרכה תתקיים הערב (רביעי) במסגרת פרויקט 252 המיזם שנותן כלים לרווקים ורווקות בדרך לחתונה.

עוד לא מנויים בפרויקט? הצטרפו עכשיו בלחיצה כאן>>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו