השרה מרב מיכאלי באירוע
השרה מרב מיכאלי באירוע צילום: דוברות

שרת התחבורה מרב מיכאלי אומרת כי למפלגת ימינה אין וטו בנושאי דת ומדינה ולכן לא תוכל למנוע אפשרות שהרכבת הקלה בתל אביב או כל קו תחבורה ציבורית אחר יופעל בשבת.

"לימינה אין וטו ספציפי בנושאי דת ומדינה, יש כידוע וטו פריטטי. כמו שבכל דבר אחר בממשלה הזאת הגענו להסכמות גם בעניין הזה אני אעבוד להשגת הסכמות. אני מתכוונת לעבוד בזה בכל הכוח - זה לגמרי תחת אחריותי. אני לוקחת על עצמי את הדבר הזה", אמרה מיכאלי בראיון ל-ynet.

היא טענה כי הממשלה הנוכחית מסוגלת לאשר תחבורה ציבורית בשבת. "זו ממשלה שעשתה רפורמה בכשרות וביטלה לראשונה את המונופול של הרבנות".

השרה מיכאלי ביקשה להעביר מסר לאגף הימני בממשלה לפיו מפלגתה מתנגדת באופן נחרץ לבנייה ולהרחבת ההתיישבות. "אנחנו מתנגדות ומתנגדים באופן נחרץ לבנייה נוספת בהתנחלויות".

"המדינה תחזור להשקיע בנגב ובגליל, המדינה חייבת לחזור להשקיע בנגב ובגליל כי זה העתיד שלה. מבחינתי אם יש גם וגם לכולם, אדרבא ואדרבא, אני ממש בעד. צריך להגיד, אנחנו מתנגדות להרחבת ההתנחלויות, אנחנו מנגדות לכל דבר שימנע הסכם עתידי. באנו לממשלה שידענו שסביר להניח שלא היא תביא את ההסכם המדיני אבל אסור שהיא תמנע אותו", סיכמה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו