עיריית תל אביב
עיריית תל אביב פלאש 90

יאיר (שם בדוי) עזב את ביתו כשהיה רק בן 13 ועבר לתל אביב. הוא התגורר ברחוב, ישן בחדרי מדרגות ובחוף הים. במסגרת הניסיונות שלו לשרוד את החיים, הגיע לאזור התחנה המרכזית הישנה ועבד בזנות.

יאיר סיפר לעיתון ישראל היום: "הגעתי לתל אביב והמוצא האחרון שלי היה עיסוק בזנות, באמת לא היתה לי ברירה אחרת. מהר מאוד הבנתי שכל מי שמגיע לרחוב בגיל כזה צעיר, מגיע לשם כי הוא רוצה להמשיך לחיות.

"הייתי עומד בכביש, היו עוצרים לידי, שואלים אותי כמה שאלות ואז עליתי לרכב. אחר כך היינו נוסעים למקום שקט, היו כמה מקומות קבועים ושם מבצעים את האקט שהייתי רק מחכה שייגמר. היו משלמים לי והייתי יורד מהרכב. הם היו ממשיכים בחיים שלהם ואני הייתי מחכה ללקוח הבא".

בתחילת דרכו פגש דמות פוליטית מוכרת, "פגשתי אותו בפעם הראשונה כשהייתי בן 15. הוא הגיע עם הרכב שלו ואני זוכר שהיה ריח ממש רע ברכב ובתוכו בן אדם מאוד לחוץ".

יאיר מוסיף לשחזר, "נכנסתי לרכב ונסענו משם. מהלחץ והפחד שלו, הכל היה צריך להיות מהר מאוד וזה עבד לטובתי כי לא רציתי להיות שם". לדברי יאיר, אותו דמות הסיעה אותו למקום סמוך ושם החל ללטף אותו ולבצע בו אקט מיני.

לאחר שבועיים אותו אדם חזר שוב, "במשך חצי שנה אנחנו נפגשים באופן קבוע אחת לכמה שבועות. הוא היה מגיע לשם ואם אני שם, ברור שהוא רוצה אותי".

"הייתי יורד מהרכב ומרגיש מזוהם. הרגשתי שאני רוצה לטבול את עצמי במי אש. תדמיין את הדבר שאתה לא מסוגל לאכול או להכניס לפה, ואני מכריח אותך לאכול מנה ענקית שלו ואין לך ברירה אחרת, אתה חייב לאכול את זה. נוגעים בך ואתה כבול. אני מקריב את הגוף שלי ואני משחק את המשחק אבל אני לא רוצה להיות שם".

העדויות נגד העיתונאי גל אוחובסקי וחבר מועצת העיר ת"א איתי פנקס-ארד הציפו אצל יאיר את הסיפור, והוא החליט להתקשר לאותו דמות פוליטית מוכרת ולהתעמת איתו. "נפגשנו בבית קפה בתל אביב והטחתי בו האשמות", מספר יאיר. "סיפרתי לו על ההשלכות של המעשים שלו, ואיך הוא גרם לי לשנוא את עצמי. הוא מיד ידע מי אני וזכר את המקרים. הוא לא ביקש סליחה ולא התנצל. הוא בעיקר היה עסוק בלהתבכיין לי על מצבו המשפחתי ועל המצב הבריאותי של כמה מהקרובים אליו. צילמתי את המפגש במצלמה נסתרת והוא גם חשד בזה, אבל רגע לפני שנפרדנו הוא שוב ניסה לגעת בי".

למחרת, האיש הפוליטי ניסה לתאם שוב ארוחת ערב עם יאיר, ככל הנראה בניסיון להשתיק אותו ולמנוע ממנו לפנות לתקשורת. "כל תחושת הגועל והטראומה צפו מחדש, והוא חושב שבארוחת ערב הוא יפתור הכל", מספר יאיר. "במקום לנסות לתקן, הוא עשה הרבה יותר גרוע".