המודעות החדשות
המודעות החדשות באדיבות: יחצ " אלקטרה - אפיקים

בדרך כלל אנחנו פחות מקשרים בין גן עדן לחברות אוטובוסים, אבל מסתבר שלחברת התחבורה הציבורית ״אלקטרה- אפיקים״ כבר יש שליש אחד מובטח.

לפני שנה בחר טל טובים לפרסם מודעה על גבי אוטובוס כי הוא מחפש את האחת, ובעקבות המודעה הוא קיבל שיחת טלפון מבחורה שנחשפה למודעה. שיחת טלפון שהובילה לכך שהיום השנים נשואים. מזל טוב מזל טוב.

כעת החברה החליטה לצאת בקמפיין נרחב המסייע לרווקים ולרווקות של ישראל למציאת זיווג, והיא מחפשת את הרווקים והרווקות הבאים שישכנעו אותם למה להן/ם הכי מגיע להכיר את האחד/ת באמצעות שלט שיתלה עבורם על גבי האוטובוס.

"בעקבות ההצלחה הגדולה של טל" מספר סמנכ״ל השיווק שי מלכה, "החלטנו לקחת צעד אחד קדימה ולאפשר לרווקים והרווקות להיפטר מהאפליקציות ולעבור לדרך מקורית וחדשה בה הם יפרסמו את עצמם על גבי האוטובוס ואולי ימצאו אהבה, אני מאחל ומקווה שזה יצליח לחבר עוד המון זוגות.״

עוד מודעה
עוד מודעה באדיבות: יחצ " אלקטרה - אפיקים

החברה קוראת לכל מי שמעוניין להופיע על האוטובוס לשלוח להם הודעה בפייסבוק / אינסטגרם עם כמה מילים על עצמכם ולמה לכם הכי מגיע לזכות, כשבהגרלה הראשונה כבר זכו שניים שתמונותיהם מתנוססות בימים אלו ממש על האוטובוסים. נאחל להם בהצלחה.