ישראל אליצור, שי אלון, יריב פאר
ישראל אליצור, שי אלון, יריב פארצילום: דוברות

ראש המועצה המקומית בית אל, שי אלון, חתם היום (חמישי) על הסכם להתקנת ואספקת אינטרנט מהיר על גבי סיב אופטי עם מיזם נט-פייבר של חברת אקס-פייבר.

במעמד החתימה החגיגי שנערך בבית אל נכחו מנכ"ל אקס-פייבר ישראל אליצור ויריב פאר מנכ"ל אינטרנט רימון.

במסגרת ההסכם, בשבועות הקרובים יבצע היישוב רישום מוקדם של תושבים שיהיו מעוניינים להתחבר לתשתית הסיבים החדישה. בתוך מספר חודשים יחלו אנשי מיזם 'נט-פייבר' לפרוס סיבים אל היישוב, כאשר תושבים שיהיו מעוניינים להתחבר לתשתית הסיב האופטי, יהנו ממהירויות גלישה גבוהות של עד 1 ג'יגה וכן מציוד קצה מתקדם לבית שיאפשר קליטת WiFi חזקה. המצטרפים יוכלו לבחור בנוסף באפשרות של אינטרנט מסונן במחיר מוזל.

שי אלון: "אנו שמחים להביא את בשורת הסיבים האופטיים לבית אל. ביחד עם נט-פייבר אנו מקווים להעניק גלישה מהירה ואיכותית לתושבים שייהנו מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר ויוכלו גם לבחור באינטרנט מסונן שיאפשר שמירה על תכנים ראויים בעת השימוש במחשב. המהלך הוא כחלק מהאסטרטגיה הכוללת של שדרוג התשתיות במועצה, חלק בלי נפרד מהשאיפה להפוך לבירת בנימין באיכות ובכמות".

יריב פאר מנכ"ל אינטרנט רימון: "לפני קצת יותר מחצי שנה יצאנו לדרך במיזם יחד עם טלראן ואקס-פייבר, גופים המתמחים בתחום התשתיות והיכרות עם יהודה ושומרון על מנת להרכיב קבוצה חזקה שתביא את החדשנות הטכנולוגית לכל ישוב, לא משנה כמה הוא רחוק. אני מודה לראש המועצה שי אלון וצוותו שפעלו כדי להביא את הבשורה לתושבי היישוב בית אל. אנו ברימון ערוכים לאספקת אינטרנט מסונן ומוגן שירוץ על גבי הסיבים האופטיים ויאפשר גלישה חלקה ובטוחה יותר".