ראש העיר ירושלים משה ליאון שיגר ברכה לכבוד שבת הארגון של בנות תנועת הנוער אריאל, והתייחס לנושא החינוכי של חודש הארגון - "עבודת המידות".

"אנחנו שוב פעם בשבת הארגון והנושא שלכם לכל השבוע הזה הוא הנושא של המידות", אמר ליאון. "אין ספק שזה נושא חשוב ומרגש וזה גם נושא שילווה אתכם בכל החיים משום שהמידות הן חשובות גם בהיותנו צעירים וגם בהיותנו מבוגרים; כיצד לכבד את הזולת, כיצד לעזור לזקנים, כיצד לעזור למשפחה".

לדבריו, "כל הנושא שלנו למעשה בחיים הוא הנושא של המידות. זה לא נושא לחודש זה נושא לכל החיים וזו החלטה נבונה להקדיש זמן לנושא המידות, עלו והצליחו".

לקראת חגיגות השבת גם חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ קפץ לבקר בלילה הלבן בסניף סירקיון בפתח תקווה.

בצלאל סמוטריץ' מבקר בסניף אריאל
צילום: דוברות

דביר עמיאור, מזכ"ל תנועת אריאל מסביר את העיסוק בנושא עבודת המידות: "לפעמים במרוץ לתיקון העולם והחברה סביבנו אנחנו שוכחים שהתיקון צריך להתחיל מהתיקון האישי של כל אחד מאיתנו.
כשהרמב"ן באיגרת המפורסמת רוצה לחזק את בנו בעבודת ה' הוא מתמקד בעבודה על מידות הענווה, גאווה וכעס, כי דרך ארץ קדמה לתורה".

בתנועה מספרים שאחרי שבשנה שעברה מרבית אירועי חודש הארגון התקימו בצורה וירטואלית יש התרגשות בקרב החניכים לחוות חודש ארגון "נורמלי" עם הופעות, הצגות וצביעת קירות.

עמיאור הוסיף: "אנחנו מעריכים ומוקירים מאוד את ברכתו של ראש העיר ירושלים משה ליאון, כמי שמכהן שנים רבות כבכיר בשירות הציבורי ונבחר ציבור המייצג את המחנה הלאומי הדתי המסורתי בישראל עומד ראש העיר על כבודה של ירושלים וזהותה ואנחנו רוצים לחזק את ידיו יחד עם כל תושבי ירושלים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו