כסף קל?
כסף קל? צילום: iStock

רכב משוריין שנסע בכביש המהיר בקליפורניה יצר "גשם של דולרים" ומילא את הכביש בשטרות. הנוסעים בכביש לא נשארו אדישים ורבים יצאו מהמכונית בשביל לגרוף כמה שיותר שטרות, עד שהמשטרה הגיעה.

הנוסעים בכביש המהיר בקליפורניה ביום שישי האחרון נדהמו לראות אלפי שטרות מתעופפים באוויר וממלאים את הכביש. השטרות הגיעו מרכב משוריין שנסע באזור שאחת הדלתות שלו נפתחה תוך כדי הנסיעה מסיבה לא ברורה. לפי הדיווחים, מתוך הדלת נפלו מספר שקי מזומנים שהעיפו את השטרות במהירות לכל אורך הדרך.

יחד עם הנוסעים הרבים שעצרו את התנועה ויצאו לאסוף את השטרות, היו גם מי שטרחו להעלות לרשתות החברתיות סרטונים של עצמם מרימים את הכסף ופרסמו עוד יותר את האירוע. בין הנוסעים בכביש הייתה גם המתעמלת דמי בגבי שצילמה את הכביש מלא השטרות ושיתפה אותו ל2.5 מיליון העוקבים שלה, כשהיא מתארת את המצב כ"הדבר הכי מטורף שראיתי בחיים".

מי שעוד הגיעה לאירוע הייתה המשטרה שהזכירה לכולם שאיסוף השטרות מהווה למעשה גניבה. חלק מהנוסעים החזירו את השטרות מעצמם אך שטרות רבים עדיין לא הוחזרו, ובעקבות האירוע אף נעצרו שני אזרחים שסירבו לשתף פעולה.

בראיון לרשת CBS אחד השוטרים גם הזהיר שהכביש מצולם במספר מצלמות ושבמשטרה ינסו לאתר את מי שעדיין לא החזיר את הכסף. לדבריו, החקירה מתבצעת יחד עם ה-FBI ושינסו לאתר את האנשים לפי לוחיות הזיהוי בסרטוני הווידאו, אם כי עדיין לא ברור האם האיומים האלו יספיקו בשביל לגרום לכל מי שאסף כסף בחינם פשוט להחזיר אותו למשטרה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!