נרקיס
נרקיס עיצוב: שלומי פינטו

הזמרת נרקיס לרוב משאירה את ילדיה מחוץ לאור הזרקורים, הפעם היא בחרה לשתף את עוקביה בפייסבוק במה שמתרחש בין כתלי הבית. לספר להם קצת מה זה אומר להיות זמרת חד הורית

"זה אומר לחזור מהופעה מהצפון" היא כותבת, "לישון שעתיים ולקום בשש בבוקר לארגן אותם לבית הספר כשעין שלך עדיין סגורה והשניה מרוחה מהאיפור ששכחת להוריד בלילה".

"זה אומר שאין לך שום קשר לאמהות (את לא בקליקה הנכונה ) שמעודכנות בוואצפ כל שעה עגולה על כל מה שקורה בכיתה, כי את בזמן הזה עשית באלנס בדיוק במושב ליד ים המלח".

"זה אומר שיהיו חסרות להם חוברות מתחילת שנה ויש מצב שזה לא ישתנה גם עד סוף השנה. זה אומר לבוא לאסיפת הורים עם לוק היסטרי ואז לשבת בכיתה של הילד על כסא ושולחן נמוכים והנה הלך כל הגלאם שבאתי איתו".

"זה אומר שאני משקיעה במיוחד בקשר שלי עם מזכירת בית ספר, כולל לשלוח לה אימוגיים של לבבות באמצע היום וכל סוג של חנופה שעולה לי בראש כי היא המפתח להכל ".

"זה אומר שכשהחברים שלהם באים אלינו הביתה לוקח להם חצי שעה לבהות בי, ואז לעקל את העובדה שאני הזמרת אבל גם האמא של אליה ומשה ,אכן אירוע מוזר ….".

"זה גם אומר שייקח לילד הקטן לקרוא קצת יותר לאט משאר הילדים, כי עד שיש לנו זמן איכות אנחנו מעדיפים לרבוץ יחד על הספה (אבל היי בשביל זה יש מורים פרטיים ואני אוהבת אתכם על זה !)".

"זה אומר שמזל שבחרת לגור ליד ההורים כי הם מטפלים ב ה כ ל, כולל לקלח אותם ולהרדים אותם בזמן להזמין להם תור לרופא, לאסוף אותם מהתחנה ביום גשום, לקנות להם בגדים חמים לחורף, לבשל צהריים".

"להיות זמרת חד הורית" סיכמה נרקיס, "זו גם מתנה שקיבלתי וגם התיק שאני נושאת עליי מבחירה . זה לא קל, יש להם לילות שהם מתעוררים מסיוטים ולך יש הקלטות בבוקר וזה משבש את התנועה במוח. יש להם שיברונות לב קטנים שחייב להקשיב להם למרות שבא לי ממש להיות בטיקטוק, יש להם צורך באהבה אפילו שאני לפעמים מרוקנת ממנה אבל זה הילדים שלי ואין לי משהו אחר יותר חשוב מהם בכל העולם כולו".

"יום אחד גם הם יבינו ויעריכו את המלחמות שנלחמתי בשבילם ואולי גם יבקשו איתי סלפי... בהערכה לכל האמהות החד הוריות באשר אתן , מגיע לכן מדלית זהב! נשבעת".