זירת הפיגוע בעיר יפו
זירת הפיגוע בעיר יפו צילום: מד"א

בוריס נדקר אתמול (ראשון) בפיגוע ביפו על ידי מחבל פלסטיני, שוהה בלתי חוקי מג'נין. הוא מאושפז בבית החולים וולפסון במצב בינוני ולצידו נמצאת כל העת אשתו טטיאנה, שנכחה במקום במהלך הפיגוע.

בשיחה עם חדשות 12 שיחזר בוריס: "הרגשתי מאחור כמו צל, מישהו קפץ עליי והרגשתי מכה חזקה. זה טרוריסט, ראיתי את זה בעיניים שלו".

בוריס תיאר את העימות עם המחבל: "קיבלתי מכה חזקה ומכה נוספת. אחר כך ראיתי שהוא פונה לכיוון אשתי. תפסתי אותה בידה וזרקתי אותה על הרצפה, כשאני נעמד ביניהם, תוך כדי שהוא ממשיך לתקוף אותי". בוריס החל להגיב, לצעוק ולדחוף את המחבל בחזרה. "הוא כנראה לא ציפה לתגובה הזאת והתחיל לברוח", סיפר.

"אשתי צעקה לי שנרוץ, אבל אחרי 50 מטרים בערך נפלתי כי הרגשתי רע. שכנה ממול ראתה את כל מה שקרה ועזרה לנו", תיאר בוריס את רגעי האימה אחרי הפיגוע. בני הזוג סיפרו כי הבינו מיד שלא מדובר בשוד, אלא בפיגוע: "הוא לא רצה כלום. זה בן אדם שרצה טרור, טרוריסט. ראיתי את העיניים שלו".

טטיאנה ציינה כי הם מטיילים הרבה שנים: "אני בשוק מהאירוע, התקשיתי לישון בלילה. אני לא רוצה יותר להגיע, אני נשארת בבת ים".

המחבל, שוהה בלתי חוקי בן 18 מג'נין, נעצר זמן קצר אחרי הפיגוע ברחוב סמוך. כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו בחקירה, ממנה התחזק החשד שמדובר בפיגוע על רקע לאומני. בשב"כ אישרו שהם מעורבים בחקירת פיגוע הדקירה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו