יאיא
יאיא צילום: אלדד רפאלי, עיצוב-Lemur Creatives

יאיא כהן אהרונוב, המוכר לנו כבר שנים רבות כבסיסט וממייסדי להקת "הדג נחש", מוציא הבוקר את הסינגל "כל צעד" מתוך אלבום סולו שלישי שבדרך.

את האלבום יצר יאיא כמעט לבדו- הוא הלחין וכתב את רוב השירים, ניגן את כל הכלים והפיק אותו בעצמו. באלבום יש מספר שיתופי פעולה מעניינים עם: חנן בן ארי, יהלי סובול, ועוד, וגם מאחורי השיר הנוכחי עומד סיפור מיוחד.

"לפני כמה שנים במהלך שיטוט יומי בין אתרי האינטרנט" מספר יאיא, "נתקלתי באייטם על שיר חדש של אביב גדג' בשם "כל צעד", המילים הופיעו תחילה ואז השיר המוקלט. קראתי את המילים וקרה לי דבר מוזר -נתפסתי חזק ,עד כדי כך שלמילים שקראתי הייתה כבר מנגינה בתוך הראש שלי".

"כשלחצתי פליי על השיר המוקלט, גיליתי שאביב לקח את זה לכוון אחר לגמרי ממה שדמיינתי.. אז הייתי חייב לנסות להוציא את המנגינה הזאת מהראש אל המציאות, תפסתי גיטרה וזה התחיל להתנגן וכך נולד ל"כל צעד" לחן נוסף שקיבל את החליפה שנבנתה לו לאט לאט בהקלטות האלבום שלי".

"כל אבן שפגעה בי היא עוד אבן שאיתה אבנה את הגשר" מכריז הפזמון שכתב גדג', ויאיא מספר כי "אם הייתי בעניין של לקעקע משפטים על הגוף, כנראה שזה היה המשפט הנבחר שמגלם בתוכו את תפיסת החיים המרכזית שלי, שאומרת שהמכות שאתה חוטף הם אלו שמכוונות אותך אל המקום נכון עבורך".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו