חיסול בפתח בית הכנסת
חיסול בפתח בית הכנסת צילום: מד"א

המשטרה פענחה את תיק הרצח של אלדד פרי ז"ל ברחובות, והיום (שני) תוגש לבית המשפט הצהרת תובע נגד דניאל קדר, תושב ראשון לציון החשוד במעשה הרצח.

פרי נורה למוות בחודש שעבר כאשר יצא מרכבו בשעת בוקר מוקדמת סמוך לבית כנסת בעיר רחובות.

חוקרי ימ"ר מרכז ניהלו חקירה מורכבת ומסועפת, היות והעדות הראשונה בתיק הסתכמה בכך שחשוד אלמוני נצפה נמלט מזירת הרצח רכוב על גבי אופנוע. רשימת "החשודים הפוטנציאלים" כללה בראשיתה של החקירה מאות אנשים על רקע סכסוך כספי בתחום הנדל"ן עם הקורבן.

חוקרי היחידה הפעילו את מיטב האמצעים הטכנולוגים לשם קידום החקירה, תוך ניתוח ממצאים פורנזיים ואמצעי תיעוד בזירה, לצד ניהול מהלכי חקירה נוספים שהביאו תוך שלושה שבועות לחשיפת זהות החשוד – דניאל קדר, תושב ראשון, לציון בן 64.

עם מעבר החקירה הסמויה לשלב הגלוי, עצרו בלשי הימ"ר את החשוד בביתו, כשברשותו אקדח אשר נבדק במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל ונמצאה התאמה לממצאים שנדגמו בזירת הרצח, כמו גם תפיסת האופנוע שבבעלותו, ששימש את החשוד בהגעה לזירה ולהימלטות ממנה אחר הרצח.

בהתאם לצורכי החקירה והתפתחותה, האריך בית המשפט את מעצרו של החשוד מעת לעת. היום תוגש הצהרת תובע נגד החשוד ובימים הקרובים יוגש כתב אישום ובקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו