קרני הומינר-רונה מתחסנת נגד קורונה גרגורי באדו, דוברות כללית שירותי בריאות

מבצע חיסון הילדים בני 5-11 נגד נגיף הקורונה יצא הבוקר (שלישי) לדרך באופן רשמי.

שר הבריאות ניצן הורוביץ ומנכ"לית מכבי שירותי בריאות סיגל דדון-לוי השתתפו בפתיחת המבצע בסניף "מכבי שירותי בריאות" בתל אביב.

"התרגשתי לפתוח את מבצע החיסונים לילדים עם רוני, יאיר ואלמה (6, 10, 11) שבאו יחד עם האמהות לקבל את החיסון הראשון. ‏החיסון בטוח, יעיל, מגן על הילדים מפני הקורונה וסיבוכיה שזה הכי חשוב, וגם מונע הדבקה של מבוגרים ותחלואה כללית", אמר הורוביץ.

מנכ"לית מכבי שירותי בריאות סיגל דדון-לוי הוסיפה, "זהו יום חשוב למדינת ישראל במאבק הלאומי נגד נגיף הקורונה, אנחנו ערוכים בפריסה ארצית לחסן את כלל מבוטחי ומבוטחות הקופה בגילאי 5-11 וקוראים להורים לצאת ולחסן את ילדיהם".

גם בקופת חולים כללית פתחו את המבצע והמנכ"לית רות רלבג פגשה במרכז לבריאות הילדים בתל אביב את קרני הומינר-רונה, בת התשע מתל אביב שהגיעה להתחסן ואמרה, "התחסנתי כי לא רציתי לחלות בקורונה. רציתי להיות בריאה. אני מאמינה שהחיסון עוזר".

"שמחה לפתוח הבוקר את מבצע החיסונים לילדים שלנו בגילאי 5-11. זהו יום מרגש ונקודת ציון חשובה במאבק בנגיף הקורונה. החיסון יאפשר לנו לשמור על השגרה, על בריאות הילדים ובני המשפחה ולחגוג כרגיל את חג החנוכה המתקרב", אמרה רלבג.

עד כה חוסנו יותר מאלף ילדים נגד הנגיף וזומנו תורים לכ-20 אלף ילדים נוספים לתקופה הקרובה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו