הזמר אברהם פריד סיפר לערוץ 7 על ההתרגשות המיוחדת במהלך ההופעה שיועדה לבני הנוער באירוע 'צמאה'.

"ימי צמאה נותנים כוחות לכל השנה. לשמוע את הקהל שר בשמחה גדולה. בדרך כלל בהופעות צריכים לבקש שהקהל יצטרף, אבל לאירוע הזה הם מגיעים עם אנרגיות ומעבירים אותן לנו הזמרים ונותנים לנו כוח. אני מחכה לאירוע הזה כל השנה. הצעירים הם דור העתיד שלנו והם מלאים בשמחה, אמונה וביטחון. הם חזקים מאוד ואני גאה בהם", אומר פריד.

הזמר עקיבא תורג'מן מוסיף, "איזה נוער מתוק, הופעות מפוצצות באנרגיות. תמיד כולם מדברים על הנוער שיושב בטלפונים וכאן 3,000 בני נוער בוערים באהבת ה'. הם שמחים בשמחת החסידות, נחשפים לתכנים הללו וזה מדהים. זו כמובן גם שליחות, אבל אני עולה לבמה בהשתאות כשאני רואה את האנרגיות של הנוער".

חיה ולס, האחראית על אירועי 'צמאה' לנוער ולנשים מספרת, "אנחנו פוגשים את הנוער אחרי שנה וחצי של קורונה. עשינו להם כאן יום שלם שהוא כולו בקצב מדוכן, לתחנה, לסרטונים, לפרסים שבמהלכם הם חווים את החסידות על כל ענפיה ואחר כך נכנסים למופע שמבשל את כל החוויות של היום למשהו גדול. לקחנו את המרץ של הנוער ונכוון אותו לצד הטוב והם יהפכו את העולם עם כל האנרגיות האלה".

הרב משה שילת, מנהל פסטיבל צמאה, מסכם: "אנחנו מקבלים כאן למעלה מ-12 אלף בני נוער בפסטיבל, שמקבלים מנות גדושות של חסידות ושמחה ויוצאים כאן עם חוויה ייחודית לגמרי".