התמונה ששיתף צבי סוכות
התמונה ששיתף צבי סוכות צילום: מהפייסבוק

פעיל הימין צבי סוכות הושעה היום (שלישי) מהרשת החברתית פייסבוק למשך יממה בעקבות פוסט שהעלה על הנשק שהחליט לרכוש.

בעקבות פניית ערוץ 7 לחברת פייסבוק, החברה בחנה שוב את הסרת הפוסט והגבלת סוכות, ובחרה להחזיר את הפוסט שלו ולהסיר את מגבלותיו.

מדובר בפוסט שפרסם סוכות לאחר הפיגוע בו נרצח אלי קיי הי"ד, בו בישר כי בעקבות הפיגוע גמלה בליבו ההחלטה לרכוש נשק להגנה עצמית. הפוסט הפך ויראלי וצבר למעלה מ-1,400 לייקים.

"צעקות ה'הצילו הצילו הצילו' הכריעו - לראשונה בחיי רכשתי נשק", כתב סוכות בחשבון הפייסבוק שלו. "כנער גבעות לשעבר תהליך האישור לנשק לקח תקופה ארוכה. המון תיקים ישנים במשטרה די הפריעו, אבל העזרה של הבוס לשעבר יוסי דגן מול הרשויות, כשהוא מעיד שאני בסדר, הכריעה את הכף".

לדבריו, "לפני כחצי שנה אחרי איומים חוזרים ונשנים על החיים שלי בעקבות אביתר קיבלתי את הרישיון וניגשתי למטווח לקראת רכישת נשק. כשאתה עומד עם האקדח במטווח ויורה אתה מבין שאשכרה אתה מקבל כח ביד לסיים חיים של מישהו אחר בלחיצה. זה קשוח. אז נכון שהשכל אומר שצריך, ויש איומים, ואני גר באזור קצת מסוכן עם אלפי ערבים עם אידיאולוגיה רצחנית שמכירים ומפיצים את התמונות שלי. וואלה העדפתי לוותר. קשוח לי מידי לגמור למישהו אחר את החיים גם כשמגיע לו".

"אתמול", ציין. "כששמעתי את הצרחות של אליהו הי"ד, את צרור היריות והדממה, נפל האסימון שאין ברירה. נגמרו הימים שיהודים חסרי אונים מול רוצחים מתועבים. חייבים להיגמר".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו