יולי אדלשטיין ודוד אמסלם
יולי אדלשטיין ודוד אמסלם צילום: Hadas Parush/Flash90- /Flash90

ח"כ דוד אמסלם אומר הערב (שלישי) כי הוא לא מתחרט על סגנון ההתבטאויות שלו בתקופה האחרונה בכנסת.

"אני לא קם יום אחד וסתם מתחיל לדבר ככה. משפילים אותי בכנסת כל יום. אני לא מקלל. כשאני אומר משהו הכול בשפה נכונה. בוודאי שאני מתכוון להעליב אותו כי אני חושב שהוא עשה מעשה שפל. אני לא אומר ללפיד 'אתה גאון גדול' - אני אומר לו אתה אפס מאופס", דברי אמסלם בראיון לכאן ב'.

"אני לא מקלל אותם. אם אני אומר למישהו 'אתה סמרטוט רצפה', אני מתכוון שאני רואה את לפיד מבקש ממיקי לוי להתחלף, אז אני הולך ללוי ושואל אותו 'מה אתה סמרטוט רצפה שלו? אני קיללתי מישהו? לפיד קרא לי בכנסת כלב רוטווילר".

"אני לא מחלק לאף אחד ציונים. אבל כשאני מרגיש שרומסים אותנו על בסיס את המדיני ודרך אגב את המדינה, אני לא יכול לדבר בניחותא. מה נעשה נשתוק? ננהג כמו אדלשטיין ולא נדבר אף מילה?", תהה אמסלם.

הוא הגיב לדבריו של ח"כ ממפלגתו יולי אדלשטיין, שאמר בכנס באוניברסיטת רייכמן: "בליכוד יש כבשה שחורה ואולי יותר מאחת. אני מזכיר לך מי נבחר במקום הראשון בפריימריז האחרונים - כנראה לא מישהו שקילל הרבה".

אמסלם אמר כי אדלשטיין התנצל בפניו על הדברים. "אני מכבד את יולי. הוא אמר לי לא התכוונתי אליך. יהיו לנו בחירות בפעם הבאה, בואו נראה מה יהיה. אם האנשים לא חושבים שאני מייצג אותם נאמנה שלא ייבחרו בי".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו