הוד השרון
הוד השרון יח"צ

הוד השרון מציעה סביבת מגורים אידאלית כאשר היא משלבת בין כל מה שיש לעיר להציע לבין אווירה כפרית. עתה יש לכולם הזדמנות להשקיע באחד הפרויקטים המעניינים בעיר אותו מוביל יוסי פלרמו, בעלים ושותף בחברת מאי נדל"ן אדמות בישראל בע"מ.

פרויקט צמרות הפארק בהוד השרון הוא אחד הפרויקטים המסקרנים ביותר היום. הוא מאפשר השקעה בקרקע שעוד לא הופשרה, בסביבה בה כבר אושרו תוכניות בניה ופיתוח וצפויים אישורים נוספים בעתיד הקרוב. את הפרויקט מובילה חברת מאי נדל"ן שמביאה ניסיון רב, הצלחות קודמות וליווי מלא של כל לקוח.

הכירו את יוסי פלרמו

מחירי הנדל"ן עולים בהתמדה ובכל שנה שוברים מחדש מחירי שיא. העלויות הגבוהות מרחיקות לא מעט אנשים ומשקיעים אשר רוצים ליצור לעצמם עתיד טוב יותר. הנתונים הללו מובילים ובצדק לחיפוש קרקעות להשקעה, כאלו שמצד אחד נמכרות במחיר משתלם ומצד שני נמצאות באזור שנמצא בתנופת בניה. כאן חשוב לציין כי לא כל קרקע להשקעה המוצעת למכירה היא אכן עסקה טובה וזו הסיבה שחשוב למצוא את אנשי המקצוע הנכונים לעבוד מולם.

זה הזמן להכיר את יוסי פלרמו, שותף בכיר בחברת מאי נדל"ן אשר החל את דרכו בתפקידים זוטרים, למד את עולם הנדל"ן, עלה בהדרגה והיום מלווה את לקוחותיו לעסקאות מוצלחות ברכישת קרקע. "החוכמה היא לזהות קרקע רווחית להשקעה ולדאוג ללקוח לכל אורך הדרך" מסביר פלרמו. הכוונה היא שיש לבחון את האזור, תוכניות הפיתוח שלו ובביצוע העסקה לוודא כי הקרקע תהיה רשומה בטאבו על שם הלקוח.

יוסי פלרמו מכיר היטב עולם הנדל"ן ושם לעצמו למטרה לאתר עסקאות משתלמות ללקוחותיו וללוות אותם לאורך כל הדרך. בשנת 2019 הוא ושותפו סיימו פרויקט גדול בהצלחה, מה שהוביל לכך שחלק מלקוחותיו הנוכחיים חוזרים ורבים הגיעו דרך המלצות של לקוחות קודמים. המקצועיות באה לידי ביטוי באיתור הזדמנויות עסקיות שמאפשרות גם לבעלי הון נמוך להיכנס לעולם הנדל"ן בסיכון מינימלי ועם השקעה באחד האזורים האטרקטיביים בארץ.

פרויקט צמרות הפארק בהוד השרון

הוד השרון נוסדה בשנות ה-60 של המאה הקודמת כמושבה מקומית והפכה לעיר בשנת 1990. האווירה במקום כפרית ונינוחה והיא קרובה לערים מרכזיות כולל כפר סבא, רעננה ותל אביב. צביון העיר, המרחבים הירוקים והמיקום האטרקטיבי הובילו להאצת קצב הבניה בעשרים השנים האחרונות.

פרויקט צמרות הפארק מובל על ידי חברת מאי נדל"ן. הקרקעות המשווקות במתחם הן חלק מתוכנית מתאר הר 2050 שכבר אושרה בוועדה המקומית וקיבלה תוקף בוועדה המחוזית ועל פי התוכניות, מתוכננות במקום כ-2,230 יחידות דיור. ההערכות מדברות על כך שתוך שנים ספורות יעלה ערך הקרקע באופן משמעותי וזאת לאחר אישור תוכנית המתחם.

הקרקעות בפרויקט הנוכחי צמודות אחת השכונות הוותיקות בעיר, גיל עמל. מי שמסתכל על השכונה יראה כי שווי דירת מגורים עומד סביב 2.7 מיליון שקלים. האזור כולו צפוי להתפתח בשנים הקרובות וצפויות להתווסף אלפי יחידות דיור. בנוסף לכך, מתכננת העיר לפתח את שטחי התעסוקה ולשמור על שטחים ירוקים לרווחת התושבים.

*הקרקע המוצעת בכתבה אינה זמינה לבניה

להשקיע היום בעתיד טוב יותר "השקעה בקרקע היא לא השקעה מידית אלא כזו שמסתכלת על הטווח הרחוק" אומר פלרמו אך מרגיע כי התפתחותה של שכונת גיל עמל מראה כי לעירייה יש אינטרס להמשיך לפתח את האזור בשנים הקרובות. מי שרוצה להקים את ביתו בעתיד הנראה לעין ימצא כי את פרויקט צמרות הפארק רלוונטי עבורו.

כפי שפלרמו מציע ללקוחותיו להשקיע בעתידם, כך הוא משקיע בהם היום. איתור הקרקע מאפשר להשקיע החל מסכום של 299 אלף שקלים כשהשווי המוערך של קרקע זמינה לבניה במקום עומד על 1.13 מיליון שקלים. פלרמו מלווה את העסקה לאורך כל הדרך, מרגע ההתעניינות ועד לרישום הקרקע בטאבו על שם הלקוח. אין כל ספק כי מי שרוצה להשקיע בעתיד יכול למצוא כאן את עסקת הנדל"ן המשתלמת וההוגנת ביותר. לפרטים והתייעצות אישית עם יוסי פלרמו: 9807*

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו