יואב אליאסי-הצל
יואב אליאסי-הצל צילום: באדיבות המצולם

יואב אליאסי - הצל הודיע הערב (חמישי) כי אם יצליח להגיע ליעד קמפיין העזרה למען הוריו - בכוונתו להתמודד לכנסת בבחירות הקרובות.

"אם אני אגיע ליעד אני ארוץ לכנסת", אמר אליאסי בשיחה עם ערוץ 7. "אין לי תכניות, האנשים שלי יחליטו. אני לא רוצה שזה יקרה אבל הייתי צריך להחזיר משהו על מה שהם עשו למעני בימים האחרונים".

בפוסט שפרסם ברשתות החברתיות כתב: "בשבוע האחרון אני מנסה לגייס להוריי הנכים כסף לבית לאחר שביתם נלקח מהם על ידי מערכת קרה חסרת לב וצדק שמצאה לנכון לזרוק נכה חולה סרטן לרחוב ללא משפט ללא פתרון וללא פיצוי".

"פניתי ללבכם ואתם תמכתם בי ובהוריי", ציין. "אז הנה ההצעה שלי, אני מעריך את מה שעשיתם למען הוריי ואני מקווה שתאהבו את המחווה שלו אליכם. אז כמחווה לתרומה שלכם אעשה משהו שאני לא רוצה, לא מעוניין ולא חשבתי שאי פעם אעשה עד כדי כך אני רוצה לעזור להם. אתם תיקחו אותי ליעד התרמות כדי שאוכל לשכן אותם בבית ראוי ובבחירות הקרובות למרות שאמרתי שלעולם אני לא אלך לפוליטיקה, אני אעשה הכל כדי להיות הנציג שלכם בכנסת ישראל".

"אתם תדאגו להורים שלי לבית, אני אדאג לשמור על הבית של כולנו כחבר כנסת", ציין. "אתם צריכים להבין, המשפחה שלי הם הדבר הכי יקר לי בעולם ואני אעשה הכל למענם. ואחרי מה שעשיתם עבורי אני רוצה להחזיר לכם בענק והרצון שלי לא רלוונטי כרגע. מקווה שאהבתם את הרעיון. אם יצליח או לא, אני מודה לכם מעריך ואוהב על כל מה שעשיתם עבורי".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו