כדורגל
כדורגל iStock

שלוש ולהתראות? בשתי העונות הקודמות נפגשו מכבי פתח תקווה ומכבי נתניה במסגרת המחזור ה-10 של ליגת העל בכדורגל ובכל פעם קבוצה אחרת ניצחה. הערב (מוצאי שבת) זה קרה בפעם השלישית והפעם מכבי נתניה היא זו שניצחה כשגברה על פתח תקווה המתדרדרת בתוצאה 0:2 למרות חיסרון מספרי.

למעשה, ההפסד של פתח תקווה היה כתוב על הקיר או במקרה שלה על השלט שהונף בפתיחת המשחק על ידי מיעוט אוהדיה שדרשו את פיטוריו של המאמן גיא לוזון.

נתניה הייתה בחיסרון מספרי החל מהדקה ה-25 כשבוריס אנו ביצע עבירה חסרת אחריות שזיכה אותו בכרטיס אדום, אך במקום לנצל זאת, פתח תקווה רק הלכה לאחור ואיפשרה לנתניה לתקוף ולהעיז ובדקה ה-68 זו תרגמה זאת ליתרון על לוח התוצאות למרות החיסרון המספרי על הדשא כשעלתה ל-0:1.

פתח תקווה לא ניסתה ליזום ולתקוף ומיעטה לאיים על השער של המארחת מהשרון, וכעבור 10 דקות הוכפלה התוצאה עם בעיטת עונשין מוצלחת מ-11 מטרים לה גרם בלם מכבי פתח תקווה, דיניז שספג בעצמו כרטיס אדום.

פתח תקוה ממשיכה את רצף משחקי החוץ הרע שלהם עם הפסד רביעי ברציפות והיא קבוצת החוץ הגרועה בליגה עד כה עם נקודה אחת ושער בודד. זה כבר הרצף הכי גרוע שלה מאז חמשת ההפסדים בינואר-פברואר 2016 ועשוי להיגמר עם ירידת ליגה או פיטורי בן המשפחה המאמן שלא מצליח לנצח את נתניה כבר משחק שביעי ברציפות.

במשחק נוסף הערב במסגרת המחזור ה-10 בליגת העל בכדורגל ניצחה גם בני סכנין, כשגברה על נוף הגליל בחוץ בתוצאה 2:1. ניצחון חוץ שלישי ברציפות לסכנין לראשונה מדצמבר 2013 ושלישי בחמשת המחזורים האחרונים. סכנין נדבקת לחלק העליון של הטבלה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו