מבצע ניקיון
מבצע ניקיון דוברות המשטרה

גורמים במשטרה יחד עם עירית ירושלים יזמו 'מבצע ניקיון' לקראת חג החנוכה ברחובות ירושלים שתושביהם נפגעו מסירחון מי הבואש שהותז בהם במסגרת פיזור הפגנות של קיצונים.

במשטרה גוללו את הנסיבות שהובילו למבצע הניקיון: "בשבועות האחרונים מתמודדים תושבים בירושלים בעיקר במרכז העיר עם מחאות והפרות סדר כמעט ללא הפסקה.

"מפירי הסדר לא מתחשבים באלפי התושבים האחרים שמעוניינים להמשיך את חייהם ללא הפרעות. משטרת ישראל כמי שאחראית על שמירת הסדר הציבורי וביטחונם של התושבים עושה ככל הניתן על מנת לצמצם את ההפרעות לחיי התושבים ובמידת הצורך לצד הפעלת כוחות מיוחדים נעשה שימוש גם בבואש. במשטרת ישראל מבינים כי הפרות הסדר והאמצעים השונים להחזרת הסדר על כנו מצריכים פעולה שונה".

מפקד נקודת גאולה רס"ר רחמים אבן אמר כי "אני כשוטר שכל פעילותי מתמקדת ביצירת אקלים לרווחתם ולשלומם של התושבים במקום הבנתי כי בצד הפעילות הנחושה שנועדה לשמור על חיים שלווים יש מקום גם ליום שאחרי הפעלת הבואש, ולכן יזמתי עם עיריית ירושלים את ניקוי המדרכות במים ובסבון ריחני ובכך למעשה אנחנו במשטרה מאותתים בברור כי מי שמפר את הסדר יתקל בפעילות נחושה כולל הפעלת אמצעים שונים, אולם מי ששומר על הסדר וזו רובה המוחלט של האוכלוסייה מגיע לו לחיות באיכות חיים שאינה נפגעת ממפירי הסדר".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו