כיכר רבין. ארכיון
כיכר רבין. ארכיון צילום: Miriam Alster/FLASH90

המשטרה עצרה היום (שני) בכיר בעיריית תל אביב בחשד לעבירות מין בנער.

הוא נעצר בעקבות עדות של צעיר שסיפר כיצד ניצל אותו מינית ושילם לו על יחסי מין.

הבכיר נחקר במשרדי ימ"ר תל אביב. השוטרים לקחו גם מחשבים ואמצעי אחסון שהיו במשרדו. מאוחר יותר הובא להארכת מעצר בבית המשפט השלום בראשון לציון.

הסיפור נחשף לאחר שהקטין, יאיר (שם בדוי), סיפר ל"ישראל היום" את שאירע לו עם הבכיר, ושיתף את השתלשלות האירועים שהגיעו, לטענתו, לכדי תשלום של החשוד עבור מין.

העדויות נגד העיתונאי גל אוחובסקי וחבר מועצת העיר ת"א איתי פנקס-ארד הציפו אצל יאיר את הסיפור, והוא החליט להתקשר לאותו דמות פוליטית מוכרת ולהתעמת איתו.

"נפגשנו בבית קפה בתל אביב והטחתי בו האשמות", מספר יאיר. "סיפרתי לו על ההשלכות של המעשים שלו, ואיך הוא גרם לי לשנוא את עצמי. הוא מיד ידע מי אני וזכר את המקרים. הוא לא ביקש סליחה ולא התנצל. הוא בעיקר היה עסוק בלהתבכיין לי על מצבו המשפחתי ועל המצב הבריאותי של כמה מהקרובים אליו. צילמתי את המפגש במצלמה נסתרת והוא גם חשד בזה, אבל רגע לפני שנפרדנו הוא שוב ניסה לגעת בי".

למחרת, האיש הפוליטי ניסה לתאם שוב ארוחת ערב עם יאיר, ככל הנראה בניסיון להשתיק אותו ולמנוע ממנו לפנות לתקשורת. "כל תחושת הגועל והטראומה צפו מחדש, והוא חושב שבארוחת ערב הוא יפתור הכל", מספר יאיר. "במקום לנסות לתקן, הוא עשה הרבה יותר גרוע".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו