פוקדים את משפחות הציונות הדתית באילת
פוקדים את משפחות הציונות הדתית באילת צילום: דוברות

אלפי המשפחות מהציונות הדתית שיורדות השנה לחופשה המסורתית באילת בחג החנוכה יתקלו כבר בכניסה לעיר בברכת מפלגת הציונות הדתית וקריאה להתפקד למפלגה.

במפלגת הציונות הדתית מתכוונים לנצל את שהות אלפי המשפחות מהציונות הדתית באילת ופעילים מטעמה יגיעו לריכוזי התיירות, יחשפו את המפקד ויעודדו להתפקד.

כזכור, בשבוע שעבר יצא לדרך מפקד מפלגת הציונות הדתית וכעת ניתן יהיה להתפקד באתר הייעודי והמאובטח שהוקם במיוחד למפקד.

אתר המפקד תוקן ולמאגר היישובים שנמשך מאתר משרד הפנים הוספו יישובי ההתיישבות הצעירה כך שיופיעו באופן עצמאי ולא כשכונות של יישובים קיימים.

ראש מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא, הרב חיים דרוקמן, התפקד למפלגה וקרא לציבור הרחב להצטרף: "הציונות הדתית היא הנשמה של מדינת ישראל ויש מן ההכרח שמי שמזדהה עם השלמות הזאת תורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל כיחידה אחת שיבוא ויתפקד".

מהדברים שנשא שבוע שעבר יו״ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ׳ עלה כי הוא אינו מכוון רק לציונות הדתית הקלאסית אלא גם לציבורים מסורתיים נרחבים בפריפריה. לדבריו, "אנשי הציונות הדתית והמחנה הלאומי כולו מוזמנים להצטרף למפלגת הציונות הדתית ולהיות שותפים מלאים לדרך ולקבלת ההחלטות. לבנות ביחד כוח גדול שיהווה את חוד החנית של המחנה הלאומי בישראל.

''אני קורא לאנשי ונשות הימין לקום מכורסת הייאוש והאדישות ולקחת אחריות. להיות חלק משיקום ועיצוב הזהות הלאומית והיהודית של מדינת ישראל".