אשת התקשורת יפית גרינברג, שמוכרת לציבור בעיקר בשמה המסחרי ג. יפית, הלכה לעולמה לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן.

הלוויתה תתקיים היום (שלישי) בשעה 15:00 בבית העלמין קרית-שאול.

גרינברג שימשה כבעלים של קבוצת הפרסום "ג. יפית תקשורת" שאיגדה בתוכה שבע חברות שונות שעסקו בתחומי התקשורת, הפרסום והשיווק. את העיקר פרסומה קיבלה בזכות כתבות וקמפיינים פרסומיים בהם המליצה לרכוש מוצרים, בהתבסס על מחקרים ובדיקות שערכה.

היא נחשבה למומחית מובילה בתחום השיווק ועבדה עם החברות הגדולות והמרכזיות במשק. גרינברג נולדה בשם יפה מימון בבני ברק, למדה בתיכון דתי בעיר והחזיקה בתואר ראשון בחינוך וגאוגרפיה מאוניברסיטת בר אילן.

היא החלה את דרכה בכתיבת המדור הפרסומי ׳כדאי׳ שהופיע תחת חתימתה במגוון עיתונים בארץ וכלל כתבות על מוצרים ושירותים. כשעלו לאוויר ערוצי הטלוויזיה המסחריים היא הפכה את המדור למוצר טלוויזיוני של המלצות מוצרים ובמהלך השנים צירפה לעסקיה גם את כלתה מאיה ישעיהו שהופיעה בפרסומות והמליצה על המוצרים.

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו פרסם הודעת תנחומים וספד לג. יפית: ''רעייתי שרה ואני שמענו בצער עמוק על פטירתה בטרם עת של חברתנו ג. יפית. אנחנו מכירים אותה ואוהבים אותה כבר עשרות שנים. יפית הייתה חדורה באהבת ישראל עמוקה. היו בה חכמה וחדות שתמיד שולבו עם חום אנושי. במו ידיה היא בנתה את עסקיה המוצלחים ושמה הלך לפניה כסמכות שיווקית הגונה ואמינה.

"היא הייתה אמא נפלאה לבנה אייל ורעיה אוהבת לבני. אנו שולחים להם ולכל משפחתם את תנחומינו שיוצאים מעומק ליבנו", אמר נתניהו.

איש התקשורת ודובר צה"ל לשעבר אבי בניהו ספד לה "כואב את לכתה של חברתי הפרסומאית ואשת העסקים יפית גרינברג שהלכה לעולמה בטרם עת. אישה אמונית היתה, אשת חסד ואשת עסקים מוצלחת. תנחומי לבני בעלה, לאייל ולמשפחה. לפני מספר שבועות התארחנו אצלה לקידוש וסעודת שבת והיא היתה מלאה באנרגיה, חיונית ומאירת פנים ולא הסגירה דבר".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו