שלומי טחן
שלומי טחן צילום: אלבום פרטי

יו"ר מועצת המנהלים של חברת מלונות דן, מיכאל (מיקי) פדרמן, הודיע כי מועצת המנהלים של החברה אישרה פה אחד את מינויו של שלומי טחן למנכ"ל רשת מלונות דן.

שלומי טחן ייכנס לתפקיד בפברואר 2022 ויחליף את רונן ניסנבאום שהודיע על רצונו לסיים את תפקידו לפני חצי שנה בשל סיבות אישיות ורצונו לשוב לחיק משפחתו בארצות הברית, לאחר 4 שנים כמנכ"ל רשת מלונות דן.

שלומי טחן בעל ניסיון רב בענף המלונאות בישראל כשבמשך שלושה עשורים מילא מגוון תפקידים בכירים, וביניהם: מנכ"ל ונציג הבעלים במלון ריץ קרלטון הרצליה, מנכ"ל רשת מלונות בראון, סמנכ"ל התפעול ברשת ישרוטל, מנכ"ל מלון רויאל ביץ' אילת ומנכ"ל מלונות אלרוב – מצודת דוד וממילא בירושלים.

מיכאל (מיקי) פדרמן, יו"ר מועצת המנהלים של מלונות דן: "אני מברך את שלומי על בחירתו ומאחל לו הצלחה רבה בתפקיד. אני בטוח שניסיונו הרב יסייע להצלחת חברת מלונות דן ויאפשר לו להוביל את החברה בתקופה מאתגרת זו בצורה הטובה ביותר. בהזדמנות זאת, אני רוצה להודות שוב לרונן ניסנבאום על 4 שנים טובות ועל עבודה מאומצת בהן הנהיג את הארגון באופן יוצא מהכלל. אנו במלונות דן מודים לו על תקופה זו ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו."

שלומי טחן אמר: "אני אסיר תודה על הבחירה והאמון שניתן בי על ידי מועצת המנהלים של מלונות דן להוביל את רשת המלונות הוותיקה והמכובדת ביותר בישראל. אני סמוך ובטוח שיחד עם עובדי והנהלת החברה נצעיד את מלונות דן קדימה להצלחות והישגים רבים, תוך כדי האתגרים הלא פשוטים בעקבות מגפת הקורונה העולמית."