שולי רנד בהופעה
שולי רנד בהופעהצילום: אסי אפרתי

האירועים והמופעים בהר הזיתים חוזרים ובגדול: אחרי שנתיים שבשל מגבלות הקורונה נמנעו מקיום אירועים והופעות בהר הזיתים.

עם ישראל חוזר להר הזיתים במופע ענק לחנוכה של הזמר האומן והיוצר שולי רנד. המופע יתקיים ביום א' ב' בטבת תשפ"ב (5.12) במלון 7 הקשתות בהר הזיתים.

בהופעה רפרטואר מוזיקאלי עשיר, המשתלב באווירה ההיסטורית והקסומה של הר הזיתים. האווירה והמוזיקה והיצירה היהודית והקול הייחודי של שולי רנד, הופכים את ההופעה לאירוע הגדול של חנוכה.

האירוע שאתם חייבים להיות בו. הקול והשיר יתחברו להם, עם המשמעות הכבירה שיש להר הזיתים בכל השנה בכלל ובחג החנוכה בפרט.

האירוע הנוכחי הוא פתיח לשורה של אירועים והופעות שעתידים להתקיים בקרוב במלון 7 הקשתות בהר הזיתים, כחלק מהיוזמה של המשרד לענייני ירושלים, המשרד לשירותי דת, עיריית ירושלים, מועצת בתי העלמין, להגביר את הנוכחות היהודית בהר הזיתים. בעבר התקיימו בהר הזיתים שורה ארוכה של מופעים, שתרמו באופן משמעותי לחיזוק הנוכחות היהודית בהר. הנתונים בשטח העלו, כי הגברת הנוכחות היהודית בהר, תרמה באופן משמעותי לירידה דרסטית במספר האירועים של יידוי אבנים, השחתת מצבות וונדליזם בהר הזיתים.

סדרת האירועים היא רק נדבך אחד במגוון רחב של פעילויות שנודעו להבטיח את שלומם וביטחונם של העולים להר הזיתים ולהגדיל באופן משמעותי את מספרם של העולים. בין היתר הורחבו אמצעי הביטחון בהר. בנוסף הופעל קו תחבורה ישיר מחניון גבעת התחמושת להר הזיתים. עם הסרת חלק ממגבלות הקורונה, נרשמה שוב עלייה במספרם של היהודים העולים לפקוד את קברי יקיריהם וקברי הצדיקים הטמונים בהר הזיתים.

המופע בהשתתפות השר לשירותי דת מתן כהנא. השר לענייני ירושלים והמורשת זאב אלקין. מנכ"ל המשרד לענייני ירושלים ומורשת נתנאל איזק. מנכ"ל המשרד לשירותי דת שמעון מעתוק. מנכ"ל מועצת בתי העלמין צוריאל קריספל.

הסעות למופע יצאו בשעה 18:30 מחניון גבעת התחמושת. ההגעה למופע בהסעות בלבד. פתיחת המופע בשעה 19:30. רכישת כרטיסים בהזמנה מראש.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים>>>