אלעד ויעל ברזילי
אלעד ויעל ברזילי צילום: אורן יזרעאל

מורי בית החינוך אמי"ת קנדי עכו הגיעו השבוע (ראשון) להאיר באור של אהבה את חברם אלעד ברזילי, שנפצע אנוש מלינץ' שביצעו בו ערבים בעכו במהלך מבצע שומר חומות.

ברזילי נפצע אנושות בראשו ושכב במשך תקוםה כשהוא מורדם ומונשם בבית החולים. השתקמותו המהירה לאחר שהתעורר הפליאה את הרופאים והוא הועבר לשיקום בבית לוינשטיין.

ערב חג החנוכה הוא שוחרר משיקום בבית לוינשטיין וחזר הביתה. צוות המורים, שמתגעגע מאד לאלעד, קנה חנוכייה יפה לכבוד חזרתו הביתה ובא לרקוד ולשיר בשמחה עמו ועם משפחתו.

ברזילי שהתקשה לדבר מרוב התרגשות, הודה לצוות המורים של אמי"ת עכו. "זה ממש מרגש אותי. אין יום שאני לא חושב על התלמידים ועל בית הספר ואני מחכה כבר לחזור ללמד".

צוות המורים מבקר את אלעד ברזילי
צילום: דוברות אמי"ת

מאירה לחיאני, הרכזת החברתית שעמדה מאחורי היוזמה, אמרה: "היה מרגש באמת, כל כך חיכינו וציפינו ליום הזה שנגיע ונודה לקב"ה על הנס הגדול שקרה למשפחת אמית עכו. מה יותר מתאים מחנוכה חג הניסים".

אתי צברי, מנהלת אמי"ת קנדי עכו: "שמחתי שמחה גדולה לראות את אלעד בחזרתו הביתה לאחר פציעתו הקשה ותהליך השיקום הממושך, בבחינת- 'נס גדול היה פה'. עוד יותר נשמח כולנו לראות בחזרתו של אלעד אל כתלי בית הספר, להורות וללמד את תלמידיו המתגעגעים לשובו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו