דלת
דלת צילום: ISTOCK

לא מעט אנשים שמעוניינים לרכוש דלת כניסה לבית שלהם תוהים איזה דלת כניסה כדאי להם לבחור.

כיום ניתן למצוא לא מעט דלתות כניסה מסוגים שונים וטרם בוחרים דלת כניסה יש לשים דגש על הפונקציונאליות של הדלת, על הדקורטיביות שלה, על האיכות שלה ועל העיצוב שלה.

כיום ניתן למצוא לא מעט דלתות שלא היו בעבר, כך לדוגמא, דלת קו אפס מהווה כיום את הדלת הנבחרת ביותר עבור משרדים, בתי עסק ובתים פרטיים. ניתן לשלב את הדלתות המדוברות הן בתוך הבית והן כדלת כניסה לבית.

דלתות קו אפס- במה מדובר?

דלתות קו אפס מקבלות את הכינוי: דלתות נסתרות. הדלתות המדוברות מותקנות ללא משקוף נראה לעין, אלא הן מותקנות על המפתח הקיים בקיר באופן מדויק. כלומר, ניתן לראות שיש דלת במקום רק אם מותקנים עליה אביזרים כאלה ואחרים שיכולים להעיד על הימצאה. כיום כאמור לא מעט אנשים אשר מחפשים דלת כניסה לביתם, בוחרים דווקא דלת בקו אפס בשל היתרונות הרבים שיש לה.

סוגי דלתות קו אפס

דלתות קו אפס מיוצרות ממגוון רחב של חומרי גלם שונים. בין חומרי הגלם ניתן למצוא לדוגמא: עץ או ברזל, אלומיניום ועוד. כמו כן, הדלתות המדוברות מגיעות בקשת רחבה של גוונים. צירי הדלת והמשקוף של הדלת נסתרים מהעין והם עשויים לרוב מאלומיניום, מדובר על תכונה אשר מעניקה להם עמידות לאורך זמן רב מפני פגעי הזמן כגון: סימני שחיקה למיניהם וכך ניתן לשמור על מראה טוב של הדלת לאורך זמן רב.

השימוש בדלת קו אפס מעניק לכל בית מראה אסתטי ומודרני וזאת בשל העובדה שהן דלתות שטוחות בעלות מראה ייחודי ומרשים. ניתן להשתמש בדלתות המדוברות עבור קירות כניסה שעברו חיפויים מסוגים שונים, מכיוון שהדלתות המדוברות משתלבות בצורה טבעית בעיצוב הקיר ואינן הורסות את המראה המעוצב של הקיר או מסתירות אותו באופן כלשהו. אין ספק שאם מעוניינים לבחור בדלת שלא תעיב על המראה המעוצב של הקיר, דלת אפס מהווה את הדלת הטובה ביותר.

כיצד בוחרים דלת אפס לבית?

אם אתם מחפשים דלת אפס שתהווה את דלת הכניסה לביתכם, חשוב שתדעו שעל אף כיום ניתן למצוא היצע רחב של דלתות מעין אלה, ניתן להזמין אותן בעיצוב בהתאמה אישית עבור כל צורך ספציפי בבית. מדובר על דלתות אשר יכולות להתאים לכל בית בהתאם לסגנון העיצוב שלו ובהתאם לעיצוב סגנון הקיר שבו הדלת משתלבת.

ניתן לקבל עזרה והכוונה מהחברה שממנה אתם בוחרים לרכוש את הדלת המדוברת. אנשי מקצוע שמכירים היטב את הדלתות הללו, יודעים כיצד לשלב את הדלת המתאימה ביותר בכל בית באשר הוא.

חשוב לדעת כי השימוש בדלת קו אפס עבור חללים מעוצבים הוא הדבר הנכון ביותר וזאת מכיוון שמשקופי הדלת מוסתרים וזאת בניגוד לדלת רגילה ועל כן, המראה של הדלתות הללו תמיד יהיה ייחודי והנוכחות שלהן תמיד תהיה מרשימה מאוד. האופן שבו הדלתות הללו מותקנות מעניק מראה אחיד של הדלת עם הקיר החיצוני והפנימי ולא גורע מהמראה הקיים.

כאשר מדובר על דלתות כניסה קו אפס, מדובר על דלתות שמשדרגות לחלוטין את מראה הבית כולו. חשוב להקפיד על האיכות והבטיחות של הדלת וזאת בכדי שהיא תבטיח לדיירי הבית את הביטחון הנדרש להם בתוך ביתם ואת הפרטיות הנדרשת להם בביתם.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו