טקס סיום של עמותת אחריי
טקס סיום של עמותת אחריי צילום: עצמי

טקס סיום מסע אלונקות של עמותת אחריי התקיים היום (חמישי) בנגב בתום סדרת חנוכה של 3 ימים במדבר בהשתתפות 5,000 חניכים ומדריכים.

את האירוע ציינה העמותה יחד עם ראש הממשלה נפתלי בנט, השר לביטחון פנים עמר בר-לב, שר התרבות חילי טרופר, יו"ר הקואליציה ח"כ עידית סילמן, ח"כ רם שפע, מנכ"ל עמותת אחריי, אמיר סטרוגו ומנכ"ל בנק לאומי, חנן פרידמן יחד עם 150 עובדי הבנק שליוו את החניכים במסע.

ח"כ עידית סילמן אמרה במהלך הטקס, "פרשות השבוע האחרונות מדברות בעיקר על יוסף. יוסף בעל החלומות. יוסף מנהיג מאוד מיוחד שחלם חלומות וידע לפתור חלומות של אחרים והכי חשוב יוסף ידע להעביר אותם לפסים אופרטיביים. נוער יקר, מה שרלוונטי להנהגה בעבר, תמיד רלוונטי גם להיום אך האתגר היום גדול שבעתיים. במדינת ישראל הפילוג קיים, אבל חייבים שכל אחד יחלום".

"מנהיג ומנהיגה טובים מתחשבים גם בחלומות של אחרים ויודע לצקת את הכל למציאות אחת, הגיונית והוגנת. ברגע שתדעו לחלום ולהתחשב בחלומות של אחרים ולבצע - באמת אנשים יבואו אחריכם, המשפחה, החברים, הקהילה, המדינה - זה המנגנון למנהיגות. יחד עם רם וחברים לקואליציה זכיתי לעבוד יחד ולדאוג לתקצוב של כל החינוך הבלתי פורמלי - תנועות נוער, מסגרות בעלות של מעל 100 מיליון שקלים", הוסיפה סילמן.

השר חילי טרופר אמר, "אלפי חניכי אחריי הם מופת של מסירות, התמדה ומחויבות גדולה למדינת ישראל. דור צעיר שלוקח אחריות על העתיד של כולנו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו