דולרים
דולרים צילום: איסטוק

סקוטי תומאס, תושב צפון קרוליינה בן 49, לא היה בטוח כי שלח טופס לוטו לקראת הגרלת "25 אלף דולר מדי שנה, לכל החיים" שאמורה היתה להתקיים לפני מספר ימים. אז הוא שלח שוב טופס עם אותם מספרים בדיוק, על מנת להיות בטוח.

זמן קצר לאחר ההגרלה התברר לו כי אכן שלח גם את הטופס הקודם, ושני הטפסים שלו זכו בפרס של 25 אלף דולר מדי שנה, לכל החיים.

"שכבתי במיטה וראיתי משחק כדורסל בטלוויזיה, ולא זכרתי האם מילאתי את טופס הלוטו או לא. ניגשתי למחשב ומילאתי אותו שוב באופן מקוון. למחרת בבוקר הבן שלי שאל למה רשומים שני סכומי זכייה נפרדים. הבנתי מה קרה ואמרתי לו 'אני חושב שמילאתי את המספרים האלו פעמיים", סיפר תומאס.

לאחר שהתבררו תוצאות ההגרלה ותומאס גילה כי שני הטפסים שלו, עם המספרים הזהים, זכו בפרס הגדול של 25 אלף דולר מדי שנה לכל החיים, הוא סיפר על התגובה שלו.

"כשהבנתי שזכיתי, הייתי צריך לשכב על הרצפה כי ממש לא יכולתי להאמין בכך. זו פשוט ברכה", סיפר תומאס, בעל משאית לריקון אשפה בצפון קרוליינה. לאחר הזכייה התבקש תומאס לבחור בין מענק של 25 אלף דולר מדי שנה, לסכום חד פעמי של 780 אלף דולר עבור שני הכרטיסים הזוכים שלו, ובחר באופציה השנייה.

לצערו של תומאס, הוא יצטרך להסתפק בסופו של דבר בסכום של 551,851 דולר, לאחר המיסים שינוכו מסכומי הזכייה שלו. לתקשורת המקומית סיפר האיש כי הוא מתכוון להשתמש בכסף "על מנת להשקיע בעסק שלי, לשלם חשבונות, לעזור למשפחתי, ואולי אפילו לקנות בית חדש".