בנצי גופשטיין
בנצי גופשטיין צילום: Yonatan Sindel/Flash90

הכתב עמרי מניב מערוץ 13, שכבר פורסם בשקריו והשמצותיו כנגד הרב נאומברג וכנגד מכינת עלי, שוב ניסה אמש לפגוע בארגון להב"ה.

הם החדירו לקבוצה ברמלה סוכן מדיח, שניסה להסית יהודים לפעול בצורה בלתי חוקית. הם לא הצליחו במזימתם מכיון שברגע האחרון הפעילים הבינו שיש כאן מישהו שמנסה להסית אותם.

בזמן שערבים שורפים, יורים, פוצעים והורגים, עמרי מניב נלחם ביהודים שמנסים להגן על עצמם. הוא פעל בשליחות של אחיה שץ מ"שוברים שתיקה" ובהנחיית התנועה הרפורמית, שכבר שנים שמה לה למטרה לסגור את ארגון להב"ה.

התנועה הרפורמית שמקדמת בכל כוחה נישואי תערובת בארה"ב מנסה לעשות כך גם בארץ הקודש. ולכן הם עומדים בראש החץ של המאבק בארגון להב"ה. הם רוצים שגם כאן בארץ נישואי התערובת יהיו לדבר לגיטימי.

בעקבות הכתבה, גלעד קריב, שהוא, אוי לבושה, יו"ר ועדת החוקה בכנסת ישראל, פנה שוב לשר הביטחון על מנת להכריז על להבה כארגון טרור. כי מבחינת התנועה הרפורמית, מלחמה בהתבוללות והגנה עצמית של יהודים זה טרור.

אנחנו בארגון להב"ה לא נשברים כמובן, וכפי שיהודים נוהגים אנחנו מוסיפים עוד אור ולכן התשובה שלנו לגלעד קריב היא:

1. הוספת עוד כח אדם שיתן מענה לפניות הרבות שמגיעות לארגון להב"ה - רק בזמן שידור הכתבה הגיעו אלינו דיווחים על בחורה מאחד הישובים שנצפתה בגשר המיתרים בירושלים כשערבי מחבק אותה, ועל קופאית ברמי לוי שמוטרדת על ידי עובדים במקום.

2. הדפסה והפצת חוברת של דברי גדולי ישראל על הסכנה הגדולה של התנועה הרפורמית. בעזרת ה' ובעזרתכם נשתדל להגיע לכל בית יהודי, ולהתריע על הסכנה הגדולה של הזיוף והחירוף של התנועה הרפורמית.

3. הקמת קבוצות בכל רחבי הארץ ללימוד הגנה עצמית. נלמד יהודים להיות חזקים ולא להפנות את הלחי השניה.

אשמח שגם אתם תהיו שותפים איתנו

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו