חיפוש. אילוסטרציה
חיפוש. אילוסטרציה צילום: FREEPIK

בעולם שלנו אפשר למצוא מידע על האחר בלחיצת כפתור. לפני שאת יוצאת לדייט, את בודקת את הפייסבוק שלו. לפני שאתה פונה לחברה כלשהי כדי לקבל שירות, אתה נכנס לאתר האינטרנט שלה כדי לחפש עליה עוד מידע.

בעידן האינטרנט אנחנו חושבים לא פעם שהשליטה נמצאת בידיים שלנו, וכי אנו יכולים לדלות כל מידע שנרצה. אבל האמת היא שזה לא כך. ישנו מידע נסתר שאין לנו גישה אליו, מידע עסקי חשוב על אדם שאולי יעזור לנו לקבל החלטות. בחברת Data Check ניתן להזמין כל מידע עסקי על אדם, מידע שאפילו לא חשבתם עליו.

מדוע שנרצה לחפש אנשים?

לפני שנעבור לדרך שבה אפשר למצוא מידע עסקי על אדם זה או אחר, נבין תחילה מדוע נרצה בכלל למצוא מידע על אדם זה או אחר. קבלו את הסיבות הנפוצות:

  • חייבים לכם כסף – עשיתם עסקה עם אדם מסוים והוא לא שילם את החלק שלו? מנסים למצוא אותו אבל הוא "החליף כתובת"? עם דוח מידע עסקי מקצועי תוכלו לאתר את הכתובת המתאימה ולהגיע אל המקום כדי לדרוש את הכסף שלכם, בין אם באופן עצמאי ובין אם באמצעות עורך דין.
  • אתם רוצים לסגור עסקה – מעוניינים לסגור עסקה עם אדם מסוים אך מרגישים שאין לכם מספיק מידע עליו? הצד השני לוחץ עליכם לסגור איתו עסקה מהר מדיי וזה נראה לכם חשוד? תוכלו להזמין דוחות כדי לראות אם יש לכם סיבה לחשד. רק לאחר שבדקתם שאין כל מידע שהאדם מנסה להסתיר, תוכלו להתקדם הלאה לשלב החתימה על החוזה.
  • אתם מעוניינים בלקוח חשוב בעסק שלכם – לקוח גדול יכול לשפר ולשדרג את העסק, אבל מה קורה כאשר הלקוח מתחמק מתשלום? על מנת להקדים תרופה למכה, כדאי להזמין מידע על העסק. כי בסופו של דבר, לא פעם קיימים גם לקוחות מסתוריים שרוצים לנצל את השירות הקיים ולאחר מכן לברוח מבלי לשלם.

מוציאים את כל הדוחות הרלוונטיים אצל חברה מקצועית

מחפשים מידע חשוב על אדם מסוים? לא יודעים מאיפה להתחיל? דאטהצ'ק - דוחות מידע עסקי בטכנולוגיית Ai היא המקום לפנות אליו. בחברת דאטהצ'ק תוכלו לקבל מידע מלא על מצב האדם והעסק שלו. הדוחות הבדוקים והאמינים של החברה מספקים לכם מידע שלא תמיד תוכלו למצוא באינטרנט. זה יכול להיות מידע מפורט על חשבונות מעוקלים, הוצאות לפועל, משכנתאות, נכסים, הימצאות של ירושות וחסכונות ועוד. מעבר לכך, ישנו גם שירות של דגלים אדומים אשר מצביע על כל שינוי שחל אצל בעל העסק. את הדוחות ניתן להפיק על כל אדם בישראל, בין אם הוא עוסק פטור ובין אם הוא עוסק מורשה.

מיי ניים – האתר שיעזור לכם למצוא מידע על אנשים

אם אתם רוצים למצוא יותר מידע על אנשים או להזמין מידע חשוב, אתר חיפוש אנשים הוא הכתובת. באתר זה תוכלו להזמין מידע על כל אדם פרטי באשר הוא.

המידע מתחלק לסוגים שונים. לפעמים מדובר במידע כללי הכולל רקע או כתובת, ולעתים מידע משפטי הכולל מידע כמו עיקולים, צווים, תביעות וכדומה.

ישנם מצבים שבהם אתם פשוט רוצים לקבל מידע גלוי מהרשת, ואילו במקרים אחרים מידע מסודר ברשתות חברתיות. באתר מיי ניים ניתן להזמין כל סוג של מידע, אפילו מידע נומרולוגי, אם זה חשוב לכם.

האתר הוא מעין חוקר פרטי שמספק לכם מידע על אדם מסוים, בין אם אתם מעוניינים לקבל אותו לעבודה ובין אם אתם רוצים לבצע עסקה משמעותית שתשפיע על העסק לטווח הארוך.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו