הזוכה הבאה?
הזוכה הבאה? צילום: iStock

לא רק לבני אדם- גם לגמלים יש תחרויות יופי. כמדי שנה התחילה החודש תחרות היופי לגמלים בערב הסעודית. אבל עוד לפני שהתחילה התחרות כבר נפסלו ממנה כ40 גמלים לאחר שנמצא שהוזרק להם בוטוקס בשביל לשפר להם את המראה באופן מלאכותי.

בתחרות המסורתית, שקרויה על שמו של המלך עבדול- עזיז, נבחרים בכל שנה הגמלים היפים ביותר בקטגוריות שונות. הגמלים נבחנים לפי הצבע הכללי שלהם וכן לפי צורת האוזניים, האף, השפתיים ואפילו גודל הדבשת שלהם. כחלק מחוקי התחרות הגמלים צריכים לשמור על המראה הטבעי שלהם ואסור להם לעבור ניתוחים קוסמטיים או לקבל הזרקות שונות.

הפרסים בתחרות יכולים להגיע לכדי 66 מיליון דולר, אבל הפרס העיקרי הוא כמובן הכבוד הגדול שמוענק לזוכים ולבני המשפחה שלהם. היקף שוק הגמלים העולמי כולל מיליוני דולרים כאשר גובה התשלום עשוי להיות קשור גם ליופי של הגמלים או למוניטין של הבעלים שלו. במקרה ותהיתם, הגמל האידיאלי לפי השופטים הוא גמל עם אוזניים עדינות, שפתיים משורבבות ודבשת גבוהה.

למרבה ההפתעה, זו לא הפעם הראשונה שבה נתפסים במתחרים ברמאות, ומסתבר שמדובר בתופעה נפוצה. גם לפני שנה ולפני שלוש שנים נפסלו גמלים מהתחרות לאחר שנמצא שהוזרק להם בוטוקס על מנת לנפח להם את השפתיים ואת הפנים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו