ישי ריבו עם אנדרדוס
ישי ריבו עם אנדרדוס צילום: גלעד תדהר

רביעיית אנדרדוס הרשימה במופע ענק ומושקע אליו הגיעו 5,000 (!) ילדים והורים שמילאו את היכל הארנה בירושלים.

הזמרים המצליחים אברהם פריד, עקיבא וישי ריבו הופיעו יחד עם מתן צור, יאיר יעקובי, אשר בן אבו ונדב נוה על הבמה, מה שגרם לתענוג שיא.

"היה ארוע מדהים", סיכם נדב נוה בשיחה עם 7 ברנז'ה. "הייתה זכות לחלוק את אותה במה עם אברהם פריד, ישי ריבו ועקיבא, וכמובן היה תענוג לעשות את זה לצד חברי אנדרדוס. זכיתי. ניפגש בשנה הבאה בעזרת ה'".

אברהם פריד עם אנדרדוס
צילום: גלעד תדהר

רבות דובר על חתונת ינקלביץ'-שיינפלד שהתקיימה השבוע באולמי "אווניו". הנה עוד תיעוד שאי אפשר להפחית בחשיבתו: שר הביטחון בני גנץ רוקד עם הברוסוליני על הראש.

לחברת הכנסת שירלי פינטו ממפלגת ימינה נולדה בת בשעה טובה. "שירלי יקרה, איזו התרגשות", איחל יו"ר מפלגתה וראש הממשלה נפתלי בנט. "מזל טוב להורים המאושרים וגם לנבות טל המתוק שהפך לאח בכור. גדלו את כרם הקטנה בשמחה". שר התקשורת יועז הנדל השאיר כמה אנשים בהלם כשאיחל "מזל טוב, המון אושר", והוסיף: "ואם אפשר לילות שקטים". מהר מאוד הוא מחק ובירך שוב ללא 4 המילים האחרונות.

שירלי פינטו והבת כרם
צילום: טוויטר

ח"כ אמילי מואטי ממפלגת העבודה שמחה בחתונת אחותה הקטנה שיר עם בחיר ליבה תמיר, ושיתפה תמונה של בנות משפחתה הדתיות.

אביעד אבן חן, מבכירי מחלקת הפרסום של אתר ערוץ 7, בישר בהתרגשות על לידת בנו. הבן הפעוט מצטרף לאחיו ולשלוש אחיותיו הגדולות. מזל טוב!

אביעד אבן חן והיורש החדש
צילום: באדיבות המצולם

העיתונאי החרדי אריאל אלחרר התמנה השבוע לדוברו של ח"כ פטין מולא מהליכוד, וחברי הכנסת ממפלגת ש"ס לא הפסיקו לפרגן.

אריאל אלחרר ופטין מולא
צילום: באדיבות המצולם

כנפיים של אור: לקראת חופשת הפסח יצא שמחה אמזל, בעלים של חברת התיירות "כנפיים", לדהב בסיני לסיכומים וסגירות אחרונות. המלון הכשר למהדרין אותו הוא מפעיל בחופשת הפסח יארח את נופשי הציונות הדתית ושומרי כשרות נוספים. לקראת ערב, הוזמן לארוחה משפחתית כשרה שהוכנה במיוחד עבורו עם בעלי הריזורט ECOTEL דהב: האב יחיא, הבן אחמד, הבת הגדולה ארווה ואחותה הקטנה, דרין. המארחים אמרו כי הם ממתינים בקוצר רוח לאורחים הישראליים, הם קיבלו את הוראות הכשרות של הרב נחמיה רוטנברג ונערכו לכל מה שנדרש ממלון כשר למהדרין.

נערכים לנופשים הכשרים
צילום: ללא

הלל גרשוני הודיע על סיום עבודת הדוקטורט שלו. איש המחקר הדתי הגיש כ-400 עמודי דוקטורט תחת הכותרת "ברייתות המקבילות לתוספתא בתלמוד הבבלי" ובישר בטוויטר: "מעכשיו אמרו: דוקטור הלל גרשוני. אם תצטרכו ניתוח חירום בתוספתא, תדעו למי לפנות".

הלל גרשוני, חבר הפורום לרציונליות סביבתית
צילום: מיכאל אדרי

השבוע התקיימה פגישה בין ראש העיר בית שמש ד"ר עליזה בלוך וחברת הכנסת מיכל ולדיגר (הציונות הדתית). במהלך ביקורה בעיר חברת הכנסת התרשמה מפעילות הרווחה בעיר ושמעה מראש העיר על האתגרים וההזדמנויות של העיר בית שמש. השניים סיכמו על המשך שיתוף פעולה לצורך חיזוק הקהילות הדתיות לאומיות בעיר תוך ייצוב והמשך פיתוח הפעילות הכלכלית באזור. בפגישה לקחו חלק חברי המועצה מטעם הבית היהודי הרב ישראל מנדלסון ואלישיב גוטמן.

עליזה בלוך ומיכל וולדיגר
צילום: דוברות

יוסל'ה ברגמן, עורך קבוצות "זירה פוליטית" שהשאיר חותם ראשון במדור הברנז'ה בשבוע שעבר, השווה והעלה כשצילם סרטון יחד עם שר הביטחון בני גנץ שהוא כולו פרפרזה גדולה ומוצלחת.

נראה כאילו חנוכה היה מזמן אבל הוא הסתיים רק בתחילת השבוע. בין שלל אירועי החנוכה, כוכבת הילדים אביה הרנוי רשמה הישג כשהדליקה נרות חנוכה בבית הנשיא יצחק הרצוג והופיעה בפני ילדי העובדים.

אביה הר נוי והנשיא יצחק הרצוג
צילום: באדיבות המצולם

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו