קלינגר. משחק שישי ברציפות ללא ניצחון
קלינגר. משחק שישי ברציפות ללא ניצחון צילום: פלאש 90

האם הפועל ת"א בדרך חזרה אל הליגה השניה? אמנם יש עוד זמן לחישובים שכאלה, אך לאחר משחק שישי ברציפות ללא ניצחון ודווקא מול הקבוצה שהיא הרבתה לנצח בשנים עברו ובמקום בו השיגה כמות ניצחונות גדולה, אולי זה משהו שכבר מעיד על הסוף.

האדומים מת"א הגיעו אל המשחק הערב באצטדיון בנתניה מול מכבי נתניה המקומית כשאמתחתה ארבעה ניצחונות רצופים על נתניה באצטדיונה הביתי בארבעת המשחקים האחרונים מולה שם.

יתירה מזאת, בחמש השנים האחרונות, רק פעם אחת הצליחה נתניה לנצח את הפועל ת"א. הערב (מוצאי שבת) זה אמנם לא קרה אך גם הפועל לא ניצחה כשהשתיים נפרדו בתיקו 1:1 מאכזב כיאה למיקומן בטבלת הליגה.

למעשה, רצף ארבעת הניצחונות של התל אביבים על הנתנייתים שנקטע הערב היה הרצף הכי ארוך שלה במפגשים בין הקבוצות.

המשחק נפתח עם משחק לחץ גבוה של המארחים מהשרון, וכבר בדקה ה-30 באה על שכרה עם שער של עומרי גנדלמן.

במחצית השניה שינתה הפועל ת"א מערך ותקפה יותר ובדקה ה-72 תרגמה את השליטה לשער שיוויון כשרוזה כבש עבורה ורץ לחגוג עם מאמנו ניר קלינגר שזכה לקריאות "תתפטר" לאור תצוגה מאכזבת ורעה נוספת של קבוצתו.

הסטטוס-קוו של שתי הקבוצות נשמר: נתניה לא מצליחה לנצח את הפועל תל אביב והיא כבר עם שלושה משחקים ללא ניצחון ורק שתי נקודות מעל הקו האדום, הפועל? היא ללא ניצחון כבר שישה מחזורים ברציפות, בדרך הבטוחה למטה כשהיא עם 3 נקודות בלבד מ-18 אפשריות.

במשחקים נוספים הערב במסגרת המחזור ה-13 של ליגת העל בכדורגל שסגר את הסיבוב הראשון לעונת 2021/22, נפרדו גם הפועל ירושלים והפועל חיפה בתיקו 1:1 והאריכו את רצף המשחקים שלהן ללא ניצחון ל-4 עבור הירושלמים ו-5 עבור האדומים מחיפה, ואילו קריית שמונה בורחת לתחתית כשהשיגה את ניצחונה השלישי ברציפות, הפעם עם 2:0 בחוץ על מ.ס אשדוד.