חתונה
חתונהצילום: ISTOCK

"אני מתרגש לראות את עם ישראל שלא שכח אותי לבד. אני רוצה להודות לכל אחד ואחד שפתח את הלב כדי שאוכל לפסוע לחופה בלב שמח", אמר החתן ארי פיליפ.

בפוסט נרגש שכתב לפני חתונתו, העלה פיליפ את הזיכרון האחרון שלו יחד עם אמו לפני האשפוז האחרון: "לפני שנתיים גילו לאמא גידול במוח, היא ואבא שמעו את הבשורה, יצאו לנוף הפתוח, עמדו מול השמיים ואמרו 'מזמור לתודה' בכוונה עצומה. לנו הם לא ספרו כלום. היא המשיכה לעבוד בקייטרינג הביתי שלנו, בשלה ארוחות גורמה ודאגה שהשגרה לא תופרע".

"אם רק היינו יודעים אם מה היא מתמודדת, היינו עוזרים יותר ומנצלים כל דקה בקרבתה. אבל אמא הטובה רצתה בשבילנו ילדות חלקה ושמחה", משחזר ארי.

לעזרה הקליקו כאן>>>

"שבועיים לפני הבר מצווה של מוישי, אמא הרגישה שהסוף מתקרב, היא שכבה במיטה בחולשה עצומה וחברה לו שיר לבר מצווה, מלא אהבה, עידוד ותמיכה. כשאמא שרה לו, כולם שמחו ונהנו, רק אבא עמד בצד וניגב דמעה".

פיליפ כתב, "בבר מצווה היא שכבה בטיפול נמרץ ורק אז כולם גילו את הסוד הנורא, שלושה ימים אחרי זה היא נפטרה. האירוסים שלי היו בתוך ה-30 של אמא ע"ה. שמחה מעורבת בעצב, חורבן מהול בבניין".

אתמול, שעות ספורות לפני החתונה סיפר החתן על המחסור בבית ופנה לציבור: "אחי בן השלוש מתחנן בלי הפסקה: "אני רוצה נעליים חדשות לחתונה" ואבא שותק בעצב, לא מספר לו שגם לי, החתן, אין עם מה ללכת לחופה. אני מתחנן אליכם, אמא ניסתה להעניק לנו ילדות שמחה עד הנשימה האחרונה, בבקשה תעזרו לנו להחזיר לה, ולשמוח בחתונה".

לתרומה הקליקו כאן>>>

מכתב התורה של החתן
מכתב התורה של החתןצילום: ועד הרבנים