משפחת מעודד
משפחת מעודדצילום: באדיבות המשפחה

בית החולים בילינסון עדכן הערב (רביעי) על שיפור במצבו של יניב מעודד שנפגע בתאונת הדרכים הקשה בערב שבת לפני כשבועיים.

הצוות הרפואי ובני המשפחה סיפרו ליניב על מות שני ילדיו בתאונה - טוב ראי והללי. העובר שהיה ברחמה של רעייתו הודיה נפטר גם הוא. הודיה מאושפזת עדיין במצב קשה.

פרופ' פייר זינגר, מנהל מחלקת טיפול נמרץ כללי בבית החולים בילינסון: ״מצבו של יניב השתפר ברמה שיכולנו לשוחח איתו ולמסור לו את הבשורות הקשות שחיכו לו. זה נעשה בצורה עדינה עם כל הסבלנות הדרושה ובליווי של אנשי מקצוע , עובדים סוציאליים וקרובי משפחתו. יניב נשאר עטוף באהבה של הקרובי משפחה . ואנו נמשיך ללוות אותו בעתיד״.

ישי ראוכברגר, אחיה של הודיה וגיסו של יניב, סיפר כי "מצבו של יניב השתפר ועל כן הצוות הרפואי הזמין אותנו המשפחה כדי להצטרף ולספר לו על הטרגדיה שקרתה. בעזרת הצוות הרפואי סיפרנו לו על המצב של הודיה וגם על הילדים, הטרגדיה שהם נפטרו. לא היה פשוט, בטוח שיש לנו עוד דרך ארוכה וכולנו תקווה שהודיה ויניב ישתפרו".

התאונה הקטלנית התרחשה ביום שישי לפני כשבועיים. רכבם של בני הזוג יניב והודיה מעודד התנגש עם רכב פלסטיני שביצע פניית פרסה במקום אסור על קו הפרדה רצוף בצומת עופרים.

טוב ראי בן השלוש נהרג במקום. אחותו הגדולה הללי נפטרה מפצעיה בבית החולים. ההורים אושפזו בטיפול נמרץ. העובר שהיה בבטנה של האם, שקיבל את השם מלאכי, לא שרד את הפגיעה. במוצאי השבת נטמנו האחים זה לצד זו בבית העלמין ברחובות.