השתלת שיער
השתלת שיער צילום: FREEPIK

טורקיה קנתה לעצמה שם של מעצמה עולמית בכל מה שקשור להשתלות שיער. באיסטנבול כיום מבוצעות על פי ההערכה מדי יום בין 1000 ל 1500 השתלות שיער ויש שאומרים שאף יותר מכך.

הרופאים הטורקים מובילים כיום בתחום השתלות שיער והם בעלי שם ופורצי דרך בתחום השתלות השיער בעולם כולו כאשר המשאבים שלהם להשתלת שיער גבוהה ממדינות אחרות ולכן הביצועים גבוהים בכמה דרגות.

בכל יום בוחרים אלפי לקוחות להגיע לטורקיה לצורך ביצוע השתלת שיער מכל רחבי העולם ובהם גם שחקנים, סלבריטאים וזמרים אשר מעוניינים לשפר את המראה המקריח שלהם ולקבל את מראה השיער הבריא והמלא שחלמו עליו תמיד.

קרדיט סרטון קליניקת Estepalace איסטנבול

מה צריך לדעת על השתלת שיער בטורקיה?

בישראל עוסקים בתחום מספר מצומצם של רופאים והמחיר של השתלת שיער יכול להגיע פי שלושה או ארבע מהמחיר של סוף שבוע שבו מבצעים השתלת שיער בטורקיה אשר כולל בו גם שהייה במלון וטיסות.

גם מבחינת הניסיון שמהווה את הפקטור החשוב ביותר בתחום השתלת שיער, אין מה להשוות בין טורקיה לבין ישראל שכן, בטורקיה ניתן למצוא כיום מגוון רחב של מרפאות ורופאים אשר מבצעים השתלות שיער באופן יומיומי.

הרופאים המשתילים הם בעלי ניסיון משמעותי מאוד בתחום והסיכוי שהתהליך יצלח ויביא את התוצאות הטובות ביותר לכל אדם הוא גבוה מאוד.

השתלת שיער בטורקיה בשיטות המתקדמות ביותר

השתלת שיער איננה פעולה חדשה והיא קיימת בעולם כבר שנים רבות. יחד עם זאת כמו בכל תחום ברפואה האסתטית, ישנם חידושים רבים גם בתחום השתלות שיער. השיטה המבוצעת בטורקיה היא שיטה חדשנית ומתקדמת מאוד אשר נקראת: FUE. שיטה זאת היא השיטה הטובה ביותר שיש כיום והיא מוכחת כיעילה על ידי כל הארגונים להשתלות שיער בעולם.

השיטה המדוברת לא כוללת כאבים והיא מתבצעת בהרדמה מקומית והנזקים אשר נגרמים לעור לא מורגשים וזאת בשל העובדה שהם מינוריים לחלוטין. כמו כן בשיטה זאת אין צורך בתפרים ואין סיכונים בתהליך כלל.

כיצד בוחרים מרפאה לביצוע הליך השתלת שיער בטורקיה?

מכיוון שטורקיה מהווה כיום אימפריה בתחום השתלות שיער, אם אתם מעוניינים לבצע השתלת שיער בטורקיה תגלו כי ניתן למצוא כיום לא מעט מרפאות המציעות הליך השתלת שיער ועל כן, עליכם לבחור בצורה הטובה ביותר את המרפאה הנכונה עבורכם.

טרם אתם בוחרים במרפאה עליכם לבדוק היטב האם מדובר על מרפאה מומלצת, האם הרופא במרפאה מבצע את ההשתלה בשיטה הטובה ביותר ועוד. כמו כן, חשוב מאוד להבין כי הניסיון של הרופא המבצע את ההשתלה הוא הדבר החשוב ביותר שיש לבדוק.

עליכם לבדוק האם מדובר על רופא מקצועי ומנוסה בתחום אשר מבצע לא מעט השתלות מוצלחות ויש לו לא מעט המלצות של לקוחות מרוצים אשר מעידים על איכות התוצאות וטיב התוצאות של ההשתלה שביצע.


מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו