לא החיה הכי סימפטית
לא החיה הכי סימפטית צילום: iStock

מסיבת עיתונאים יכולה להיות אירוע מלחיץ, בטח אם למסיבה מצטרף גם עכביש ענקי. שרת הבריאות של אוסטרליה הפגינה קור רוח כאשר עכביש התחיל לטפס לה על הרגל תוך כדי שהיא נואמת על הפודיום.

כאשר מגפת הקורונה משתוללת בעולם, כדאי שלפחות שרת הבריאות תשמור על קור רוח. יאווט דאטה, שרת הבריאות של אוסטרליה, הייתה באמצע עוד תדרוך לגבי מגפת הקורונה כאשר הבחינה לפתע כי עכביש מטפס לה על הרגל.

בקור רוח שהדהים את העולם, היא רק אמרה "מישהו יכול בבקשה להוריד את העכביש הזה?" והמשיכה לדבר. השרה ביקשה מהסובבים אותה שמישהו יטפל בעכביש תוך כדי שהיא ממשיכה לדבר ורק ביקשה שיודיעו לה אם העכביש מתחיל להתקרב אליה יותר מדי. יאווט התבדחה שהאירוע רק מראה עד כמה היא בשליטה ושלמרות שהיא לא אוהבת עכבישים היא מעמידה פנים שאין עכשיו עכביש שמטפס על הרגל שלה.

העכביש שתועד במצלמות מכונה בשם עכביש צייד ויכול להגיע לגודל של למעלה מ30 ס"מ, ומצוי מאוד באוסטרליה. למרות הגודל המרתיע של העכביש, הוא אינו מסוכן לבני אדם אם כי הוא עשוי לנשוך גם אנשים.

הסרטון התפרסם במהירות ברשתות החברתיות כאשר גם השרה העלתה אותו בטוויטר והרגיעה את הגולשים ש"אף עכביש לא נפגע במהלך מסיבת העיתונאים". חלק מהגולשים התרשמו לא רק מקור הרוח של השרה אלא גם מהמתרגם לשפת הסימנים שעמד לצידה והצליח לקלוט כל חלק מהאירוע ולהעביר אותו לצופים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו