עסקים מצליחים עם הקדוש ברוך הוא
עסקים מצליחים עם הקדוש ברוך הוא צילום: ללא

אנשים רבים שניגשים לקדם את העסק שלהם דרך פרסום באינטרנט ובניית מערך שיווקי מדויק נתקלים בקושי של חיבור לידע הנרחב מאוד שיש בעולם המנטורים בישראל, לעולם התוכן היהודי - אמונה בבורא, חיים של שליחות, אופן נתינת מעשר, וחיבור בין שמיים לארץ בהקמת עסק יציב ורווחי.

הכנס יתקיים ביום ראשון הקרוב כ"ב טבת - ללא עלות. ההרשמה לכנס כאן

"הדבר הזה גורם לאנשים רבים לא להצליח לפרוץ בכל הכח עם העסק שלהם ולהרוויח בגדול" אומרים נפתלי פומברג ויוחנן גרינוואלד שני יועצים עסקיים עם עשרות סיפורי הצלחה מאחוריהם, מייסדי הכנס.

"או כן לפרוץ אבל עם תחושה שכדי להצליח צריך 'לעגל פינות' בחיים של קדושה, בתחושת הנתינה הצניעות וחיבור בין הגדלת העסק לחיים של קודש"

"זו בדיוק הסיבה שייסדנו את הכנס הוירטואלי "עסקים מצליחים עם הקדוש ברוך הוא" כדי לאפשר לכל בעל עסק – מתקדם מאוד או מתחיל- ללמוד מהטובים ביותר איך גם להצליח בעסק בענק וגם לחזק את הקשר עם הבורא".

נפתלי פומברג ויוחנן גרינוואלד
צילום: באדיבות המצולמים

בכנס, שייערך ביום ראשון הקרוב כ"ב טבת (26.12) צפויים להשתתף מעל 1,000 בעלי עסקים מכל המגזרים והסגנונות בציבור הדתי כדי ללמוד מעשרה יועצים עסקיים תובנות יצירתיות לחיי קודש ובטחון בבורא, יחד עם עצות פרקטיות מאוד להצלחה:

הכרות עם הרשתות החברתיות, ידע מקיף בשיווק בפייסבוק, טכניקות מכירה, ניהול התזרים של העסק, תמרון הזמן של העסק, כתיבה שיווקית והוצאת העסק ממשברים.

"הכנס הזה יצא בהשגחה פרטית כשבחדשות מדברים על גל חמישי של האומיקרון ואנו מקווים שלא יביא לסגר שיכול לגרום מכת מוות לעסקים"

"אבל גם אם יגיע סגר", אומרים בסיפוק פומברג וגרינוואלד, "מי שילמד עכשיו איך לשווק ולמכור כמו גדול מהאינטרנט, בלי לפחד כלל יהפוך את המשבר להצלחה עסקית מטורפת-כמו שקרה ב"ה ל 90 אחוז בעלי העסקים שזכינו בחסדי שמיים ללוות בשנים האחרונות"

הכנס יתקיים בצורה וירטואלית ביום ראשון הקרוב כ"ב טבת (26.12) בין השעות 9:00-22:00 מהמחשב האישי שלכם.

ההרשמה לכנס בעיצומה (ללא עלות) הרשמה לכנס עכשיו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו