מיכל וולדיגר
מיכל וולדיגר צילום: דוברות

ח"כ מיכל וולדיגר ממפלגת 'הציונות הדתית' חגגה השבוע יום הולדת עגול ועוד שנתיים, וציינה את הגיעה לגיל 52. את יום ההולדת חגגה ח"כ וולדיגר לפי התאריך העברי.

צוות לשכתה של ח"כ וולדיגר החליט להפתיע ולחגוג לה יום הולדת עם עוגה מהודרת. "תודה רבה לצוות היקר והאהוב שהפתיע וחגג לי יום הולדת בלשכה", היא כתבה לאחר מכן בחשבון הטוויטר שלה. "לכל המאחלים והמברכים - תבורכו כפליים. ריגשתם ושמחתם אותי מאוד. מי יתן ונמשיך לעשות כמיטב יכולתנו להוסיף טוב למקום שאנחנו חיים בו".

זאת הזדמנות טובה לבשר שאל ח"כ וולדיגר הצטרפה בתחילת השבוע דוברת חדשה. אחרי שאפרים דוד, הדובר המסור של ח"כ מיכל וולדיגר, הודיע על סיום תפקידו - מיטל סטודניה התמנתה כדוברת החדשה של ח"כ מהציונות הדתית. סטודניה שימשה בעבר כדוברת של ח"כ קרן ברק מהליכוד וכעת תחלוש על מערך הדוברות בלשכתה של וולדיגר.

מיטל סטודניה
צילום: באדיבות המצולמת

כבוד למגזר: לראשונה, שתי קצינות דתיות בדרגת תא"ל. תא"ל נועה זומר תמונה למשנה לנשיאת בית הדין הצבאי לערעורים ותא״ל הדס מינקה ברנד תמשיך לפעול בתחומי המיון לצה"ל. מינקה היא בתה של יו"ר 'אמונה' ליאורה מינקה שגם השתתפה בטקס הענקת הדרגות על ידי הרמטכ"ל אביב כוכבי.

הענקת הדרקה להדס מינקה
צילום: דובר צה"ל
הענקת הדרגה לתא"ל נועה זומר
צילום: דובר צה"ל

רשת הסושיות היפנית "אושי אושי" התחדשה בכשרות מהודרת ותפריט חורף מדליק, וכינסה את עיתונאי ומשפיעניות המגזר לערב טעימות בסניף החדש בבית שמש. זה התחיל ממנות פתיחה, מרקים, מוקפצים מסעירים, סלטים וכמובן המון המון סושי איכותי, מגוון וצבעוני, שהוגש עם קוקטיילים ואלכוהול יפני למי שלא מפחד לנסות דברים חדשים. טעמו את הסושי הסגול העיתונאים: ציקי פרנקל מהמבשר, ציפי לינדנר ממשפחה, גבי הורן מאתר 418, בצלאל קאהן ואפרים קמיסר מקול חי, חיה כהן מכיכר השבת, שמחה חסיד מהמחדש, יעקב מאור מאתר "ותוליכנו לשלום", יעקב שטראסר מ"טלחופש", יוסי לוין מ'כפר חבד', מוישי ברגמן מ"בחדרי חרדים" והמשפיעניות המקומיות: גיטי וינר, שרה אסולין, ברכי גרניצקי, יעל קנפר, רותי ברג וחוי לינדבאום, המוזיקאים מאיר גרין, שרולי ברונכר והפעיל החברתי - ירוחם אסטרייכר.

 

משיקות - אושי אושי
צילום: דור סקרה

עליזה לביא, חברת הכנסת לשעבר ממפלגת יש עתיד, בישרה על הולדת הנכדה החדשה. "זכות גדולה ללוות את בתך בתהליך הלידה", היא כתבה בפייסבוק. "נסיכה חדשה הצטרפה למשפחתנו - ברוכה הבאה".

רב חדש לגרעין התורני ברמלה - הרב יוסף ישראלי. הרב ישראלי הוא בוגר ישיבת ההסדר באלון מורה, משמש כר"מ בישיבת ההסדר ברמלה וכרב בית הכנסת סוכת שלום.

הרב ישראלי והרב לבנון
צילום: אביתר פיזוב

החזן צבי גרינהיים שיתף: "לפני 14 שנה היתה תחרות ברמת שלמה בירושלים, תחרות של קטעי תפילה וחזנות. אז, כנער, השתתפתי בתחרות הזו והחלטתי לבצע שמה את לחנו של חיים אדלר ליצירה אבינו שבשמים". השבוע, בקונצרט הצדעה לחיים אדלר, הזמר והחזן צבי גרינהיים ביצע את היצירה לדור ודור בלחנו של מאיר פינקלשטיין. קטע זה בוצע במוזיאון תל אביב לאומנויות.

בכירי הליכוד השתתפו השבוע בשמחת הברית של אהרל'ה אלבוים, יו"ר פורום הר הבית בליכוד, שנערכה בעיר התורה והחסידות בני ברק. בין האורחים בברית נצפו חברי הכנסת אמיר אוחנה, אלי כהן ויואב קיש, מיקי זוהר, דוד ביטן, ועמית הלוי. כמו כן, מנכ"ל הליכוד העולמי כפיר סויסה, הסמנכ"ל יונתן טל, מנכ"ל ביתר העולמי יגאל ברנד וגם העיתונאי והסופר טוביה טננבוים.

 

חברי הליכוד בברית
צילום: פורום הר הבית בליכוד

הרב יוסף אלבוים, ראש ישיבת תורת הבית אביו של אהרל'ה, נשא דברי תורה בהם גם הודה לבכירי הליכוד על הסיוע שלהם עד כה ועודד אותם לעשות יותר לקידום הר הבית לייעודו. יו"ר מינהלת הר הבית הרב שמשון אלבוים, אחיו של אהרל'ה, אמר כי הנוכחות הגדולה של אישי ציבור שרים וח"כים בהר הבית ובשמחותיהם של החלוצים למקום, מוכיחות עד כמה עם ישראל מחובר לקדושה ולמקום המקדש, ומעצימות את החיבור הזה עוד יותר. רבה של שטפנשט הרב אברהם יעקב סלומון בירך את משפחת הרב אלבוים ואת המשתתפים הרבים המעוררים את דרישת המקדש על פי ההלכה.

חברי הליכוד בברית
צילום: פורום הר הבית בליכוד

לקראת סיום כהונתו כנציב תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות במשרד המשפטים בחר דוד רוזן להודות למספר אנשים. אחד מהם הוא מנכ"ל 'בצלמו' שי גליק שמעת לעת משגר מכתבים ופועל מול הנציבות לשיפור מערכת המשפט. "על סף סיום כהונתי כנציב, ברצוני להודות לך באופן אישי על תרומתך לטיוב ולשיפור עבודתם של מייצגי המדינה בערכאות", כתב רוזן לגליק. "פניות כגון אלה שהפנית אלינו, במהלך חמש שנות כהונתי כנציב, הן עיקר מניינה ובניינה של הנציבות, ולולא פניותיך אלה, לא היה ביכולתנו להגשים את ייעודנו, לחזק את שלטון החוק ומערכת המשפט ואת אמון הציבור בהם. בטוחני, כי הנציבות תמשיך לפעול בנחישות וביעילות, ותוסיף להוות כתובת נגישה לכל הרואה עצמו נפגע מהתנהלותם של מייצגי המדינה בערכאות. יישר כח וכן ירבו אנשים טובים כמוך, אשר משווים את טובת מערכת המשפט לנגד עיניהם ונלחמים על צביונה".

שי גליק
צילום: ערוץ 7
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו