סקיפר
סקיפר צילום: ISTOCK

עלייה על יאכטה היא חוויה מסחררת חושים, כזאת שזכתה למוניטין יוקרתי, כיפי ומרגש בטירוף ולא לחינם.

הים מקיף אתכם מכל זווית, זה רק אתם שמתייחדים על הגלים, כמו הימאים האמיצים מהדורות הקודמים שחצו ימים ואוקיאנוסים, כשאתכם בהפלגה נמצאים האנשים שאתם אוהבים.

תענוג מטורף, כבר אמרנו? ועדיין, הלב רוצה את מה שהוא רוצה. הוא רוצה מעבר. מעבר לחוויה המופלאה של עלייה על יאכטת פאר, והפלגה בה אל עבר הלא נודע, אל עבר ים כחול ומרגש.

הלב רוצה להיות הקפטן של היאכטה, אז למה לא לתת ללב את מה שהוא רוצה כל כך? כן ממש כך אתם יכולים לממש את החלום, סקיפר ליום אחד!

את היאכטה שלנו משיט סקיפר מקצועי שייתן לכם את התחושה שאתם בידיים טובות, אבל אם להיות לגמרי כנים, אתם רוצים מעבר. אתם רוצים להיות אלה שמחליטים לאן תשוט היאכטה, אתם רוצים להשיט בעצמכם את היאכטה על גבי הגלים. אתם רוצים להיות סקיפר ליום אחד.

סקיפר ליום אחד יכול להיות מתנה מופלאה שלוקחת את רמות הריגוש כמה צעדים מעבר. אחרי הכל, רבים מאתנו חולמים להיות סקיפרים, רבים מאתנו גם שקלו להוציא רישיון סקיפר, אבל העניין לא יצא לפועל. אולי משום שאין לנו יאכטה משלנו, אולי משום שמדובר בזמן רב של למידה, אולי משיקולים כלכליים, אולי בכלל הדחקנו ולא ממש נתנו לאופציה הזאת את המקום שמגיע לה.

סקיפר ליום אחד מאפשר לכם להגשים את החלום, בלי להקדיש זמן רב, בדיוק במינון הנכון, מינון שיפתח לכם את התיאבון לעוד ועוד מהים הכחול.

כמובן שאתם לא צריכים לדאוג, גם כשאתם מחליטים להיות סקיפר ליום אחד. הסקיפר שלנו, שיש מאחוריו ניסיון ארוך שנים, ידריך אתכם, יסביר לכם על ההגאים, המנועים ועוד. לאורך כשעה של שייט מודרך (או כל משך זמן אחר, תלוי לגמרי בכם), אתם תהיו סקיפר ליום אחד, ואיש המקצוע שלנו ילווה אתכם, ידריך אתכם וייתן לכם את ההרגשה הכי טובה בעולם.

מעבר לזה, אין דבר יותר כיפי מאשר לדעת שאתם לומדים משהו חדש. כאשר מדובר בלמידה חווייתית, בסביבה הכי יפה בעולם (ים כחול, בריזה, יאכטה יפיפייה), העניין מתעצם פי כמה וכמה, ופשוט לא תוכלו להישאר אדישים.

מלבד החוויה של השטת היאכטה (שכבודה במקומה מונח, כמובן), יש עוד כל כך הרבה ממה ליהנות. יאכטה עוצרת נשימה ומרווחת באורך 12 מטרים, פינה לשיזוף בחלקה הקדמי, פינת הירגעות מוצלת בחלקה האחורי, חדרים פנימיים מאובזרים, משקאות קרים ומרעננים. מלבד ההזדמנות ללמוד דברים חדשים, תוכלו ליהנות משעות של הנאה בים הפתוח, להנציח את הרגע העוצמתי במצלמה או בפלאפון, וכמובן לאחר מכן לשתף ולחלוק עם כולם את הכיף שעשיתם.

גל ונעמה השכרת יאכטות מתמחים בהפלגות מודרכות סקיפר ליום אחד. את ההפלגה המודרכת הזו תוכלו להעניק לאדם אהוב כמתנת יום הולדת או סתם כי בא לכם לפנק אותו במשהו חווייתי ומעניין.

ליצירת קשר גל ונעמה השכרת יאכטות 0504600470 סקיפר ליום אחד.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו