הישג משמעותי לחברת טראסטור (Trusstor)
הישג משמעותי לחברת טראסטור (Trusstor) צילום: יח"צ

חברת הסטארטאפ הישראלית, טראסטור (Trusstor), שנוסדה רק בשנת 2019 עם הישג ענק ומשמעותי להייטק הישראלי ובו נבחרה להיות חלוצה בתחום הקונטק לצד חברות וסטארטאפים מסקרנים מכל העולם.

הדירוג של טראסטור (Trusstor) הוא לא מובן מאליו אך החידוש המשמעותי שטראסטור מביאה לשוק הבנייה העולמי מקרב אותה לפסגה היוקרתית.

הדירוג של CEMEX Ventures בדק את 50 הסטארטאפים המבטיחים ביותר של שנת 2021 וחברת טראסטור נכללה בקטגוריה של פרודוקטיביות משופרת (Enhance Productivity). בקטגוריה זו היא נבדקה ונבחרה להיות ברשימה המכובדת, יחד עם עוד 12 חברות סטארטאפ שונות מרחבי העולם.

Trusstor - גאווה ישראלית

היזמים הישראליים עמרי שורק ועפר סימון הקימו את טראסטור (Trusstor) לפני כשנתיים וחצי, בשנת 2019, וכבר היום החברה נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום הקונטק - ConTech.

כמו כן, חברת Trusstor הינה חברת טכנולוגיות הבנייה הישראלית הראשונה אשר משתפת פעולה באיחוד האמירויות. לאחרונה טראסטור חברה לאחד הגופים המשמעותיים ביותר בתעשיית הנדל"ן באמירויות - חברת אימאר (emaar). כמו כן, לאחרונה השלימה גיוס של 4.5 מיליון דולר והשמיים מבחינתה הם רק ההתחלה.

אז מדוע טראסטור (Trusstor) נבחרה לחלוצה בתחומה?

טראסטור (Trusstor) הישראלית פיתחה מערכת שמשקפת בכל רגע נתון מיקומי משאבים באתרי בנייה. בין אם עובדים, כלים, חומרים, ציוד וכו' וכך נותנת מידע מהימן ומהיר למנהלי הפרויקט לניתוח ביצוע העבודה בפועל, אשר באמצעותו ניתן לקבל תובנות לגבי המשך ההתנהלות בשטח.

בשורה התחתונה, Truststor מאפשרת למנהלי הפרויקט לקבל מקסימום שליטה וידע על הנעשה באתר, לנצל את המקסימום מהמשאבים בשטח ואף לחסוך כסף.

אפקטיביות זה שם המשחק!

חברת טראסטור פיתחה ממשק שמחובר לתגים שמאפשרים ניטור בזמן אמת, אותם תגים שולחים התראות מבוססות מיקום ומעבירים אינפורמציה לדשבורד חכם ומתקדם שמספק תמונה מלאה לגבי תכניות העבודה והסטטוס באתר. המערכת של טראסטור יוצרת שפה משותפת בין כל רמות המנהלים, הצוותים וקבלני המשנה ובכך ניתן לתכנן את הפעילות והעבודה בצורה חכמה ויעילה יותר.

בטיחות לפני הכל

המערכת החכמה של טראסטור מאפשרת למנהלי העבודה לדעת שאכן תקנות הבטיחות בפרויקט מתקיימות ומציעה פיקוח עם התראות בזמן אמת כגון: זיהוי נפילה מגובה, עבודה במקום לא מורשה וכו'. זאת באמצעות מידע המתקבל מתג אישי חכם של אנשי הצוות באתר הבנייה. תגים אלו מספקים מידע אודות המיקום והעבודה של אותו עובד לטובת יעילות, עמידה בתקני בטיחות וכן מכילים גם כפתורי מצוקה, דרך לתקשורת עם מנהל האתר ועוד למען שמירה על בטיחות העובדים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו