ישי ריבו ונתן גושן מתרגשים לשיר עם נפגעי הטרור

אתמול (שלישי) התקיימו צילומי קליפ מיוחד לשיר "נחכה לך" בהשתתפות הזמרים המקוריים של השיר, נתן גושן וישי ריבו, יחד עם בני משפחות נפגעות טרור החברים בעמותת "משפחה אחת", ארגון הסיוע המרכזי לנפגעי טרור.

הקליפ, בהפקת משרד הפרסום ארבעס, צולם לציון 20 שנה להקמת העמותה שהוקמה לאחר הפיגוע במסעדת סבארו בירושלים בשנת 2001. מאז, הספיקה ללוות למעלה מ-10,000 פצועים ופצועות, נפגעי פעולות איבה, מלחמות ומבצעי צה"ל.

ישי ריבו מתרגש בשיחה עם ערוץ 7 מההקלטה המשותפת. "אני יכול לומר על השיר הזה שכתב אותו נתן, שהוא הגיע לכל כך הרבה לבבות ושיאים ועכשיו לקחת חלק בפרוייקט של 'משפחה אחת' זו זכות עבורנו. אנחנו שמחים שבחרו בנו לשיר איתם את השיר הזה".

לדבריו, "השיר הזה מדבר על מקום של צעקה שהדור הזה נמצא במקום מסויים והעמותה הזו נותנת דגש למשפחות שכולות והביחד שלנו זה הניצחון כאן".

נתן גושן מוסיף, "מדובר בעמותה שהיא יוצאת דופן ולצערנו הסיפורים האלה הם חלק טראגי מהסיפור הישראלי. אנחנו שמחים שיש לנו את הזכות לתת נחמה קטנה דרך השירה המשותפת. השיר הזה מדבר על הציפיה לגאולה ואני חושב שהישראליות הזו, בין אם היא מדברת על זה בקול או לא, היא מחכה לגאולה ולישועה אמיתית בנפש ובגוף".

השניים הפכו לחברים קרובים בשנים האחרונות. "היכרנו לפני כמה שנים והפכנו חברים מאוד טובים ומאז גם עברתי לירושלים ונהיינו שכנים. הכרתי אותו בתור מעריץ, שמעתי את המוסיקה בלי סוף ואני חושב שהוא אחד הדברים הטובים שקרו למוסיקה הישראלית, בשליחות המיוחדת שלו - גם מה שהוא אומר ושר בקול כזה מדוייק. בשנים האחרונות אנחנו עושים דברים יחד, מופיעים בלא מעט מקומות", מספר גושן.

ריבו מציין, "אני גם מרגיש זכות עצומה בחיבור עם נתן ומגלה בכל יום מחדש את העוצמות והכישרון. היו שתי הופעות גדולות באולם מנורה ביד אליהו שהתבטלו בקורונה ויצאו לפועל במהלך ינואר".

את הקליפ המדובר צילמו ריבו וגושן באולפן הקלטות בסמוך לבית שמש יחד עם בני משפחות של חללי טרור וביניהם ילדי משפחת שנרב, שאחותם רנה ז"ל נרצחה בפיגוע סמוך לדולב ב2019, רינת גלמן אלמנתו של אליאב ז"ל שנהרג בפיגוע בצומת הגוש ב-2016 ששרה יחד עם בנה, אדל בנט אלמנתו של אהרון ז"ל שנרצח בפיגוע בעיר העתיקה ב-2015 וילדיו של דרור חנין ז"ל, ההרוג הראשון במבצע צוק איתן, מתנדב שבא לעזור במיוחד למשפחות בדרום.

ישי ריבו ונתן גושן יקיימו שתי הופעות משותפות ב-13.1 וב-15.1 בהיכל מנורה

ריבו וגושן עם נפגעי הטרור
ריבו וגושן עם נפגעי הטרורצילום: פרסום ארבעס