אחות. אילוסטרציה
אחות. אילוסטרציה צילום: FREEPIK

אף אחד אינו יכול באמת לחזות את העתיד. אומנם כעת אתם צעירים, חזקים ובריאים, אבל האם אתם באמת יודעים מה ילד יום, מה יהיה מחר?

הכול יכול לקרות. רגע קטן אחד, יכול להפוך את כל החיים שלכם על פיהם. מבני אדם עם מלוא כוחם באונם, תהפכו, חלילה וחס, לנזקקים לעזרה, לסיעודיים. על מנת להצליח שלא להפוך לנטל על דור ההמשך, כדאי שתרכשו ביטוח סיעודי מתאים, ותוכלו להגיש תביעות סיעוד.

האם אתם צריכים לנהל תביעות סיעוד בעצמכם?

וזאת יריית פתיחה ראויה לשמה – "האם אתם צריכים לנהל תביעות סיעוד בעצמכם?". ועל כך נשיב, בריש גלי, ממש לא. כולכם בוודאי שמעתם, לא פעם, כי חברות הביטוח נוהגות לדחות על הסף, וללא כל רחמים תביעות סיעוד. מרבית חברות הביטוח יעשה את הכול, על מנת להתיש אתכם. בבחינת "שיטת המצליח". הווה אומר – מי שיתייאש וירים ידיים, כי אז זה הרווח האישי של חברת הביטוח.

היא הרוויחה את תשלומי הפרמיה שלכם, ששולמו כמו שעון, מזה שנים רבות. והיא, כמובן, תמשיך ליהנות מתשלומי הפרמיה שלכם בעתיד לבוא. אבל במידה ותתעקשו מספיק, ותקבלו את הייעוץ המתאים, שנטול מכל אינטרס אישי, תוכלו לזכות בתביעת הסיעוד.

לפיכך, טוב תעשו אם תרכשו מלכתחילה את ביטוח הסיעוד מחברה רצינית. חברה שיש לה "אבא ואימא". לא חברה שרק אתמול הוקמה, ויש להניח, כי היא לא תמשיך להתקיים בטווח הארוך. חברת ביטוח כדוגמת חברת מגן, אז היכנסו לקישור הזה, וכבר תבינו הכול בעצמכם - היכנסו לאתר של חברת מגן.

מה המשמעות של קצבת טיפול, בהתקיים תביעות סיעוד?

והנה שאלה שרבים וטובים שואלים את עצמם – "מה המשמעות של קצבת טיפול, בהתקיים תביעות סיעוד"?, ובכן, יופי ששאלתם. כאשר תגישו תביעה של סיעוד, מאוד הגיוני, שתוכלו לזכות בקצבת טיפול קבועה. עסקינן אודות סכום כסף מכובד, שאתם זכאים לו, על פי תנאי הפוליסה, באופן יומי, כמו גם באופן חודשי. לא בכל ביטוח סיעודי יש אופציה כזאת, וטוב תעשו באם תחשבו על אפשרות שכזאת בכובד ראש וברצינות הראויה.

האינפלציה עשויה להתדפק על דלתותינו בכל רגע נתון, ומשמעות הדברים שבהכרח מחירי שירותי הבריאות יאמירו. ביטוח סיעודי, שמאפשר לכם ליהנות מקצבה קבועה, "ירפד" את החיים שלכם, ויספק לכם שקט נפשי, שאי אפשר לתאר במלים כמה שהוא מצרך מבוקש בתקופה קשה שתעברו.

מאיזה גיל אפשר להגיש תביעות סיעוד ולרכוש ביטוח סיעודי?

ולהלן שאלה מושכלת – "מאיזה גיל אפשר להגיש תביעות סיעוד ולרכוש ביטוח סיעודי?", התשובה של השאלה שמחולקת לשניים, בהכרח קשורה האחת לשניה. באופן כללי, מומלץ לרכוש את הביטוח הסיעודי בגילאים כמה שיותר צעירים. בתקופה שבה אתם צעירים ונמרצים, ולא סובלים ממחלות, שמגיעות כחלק אינטגרלי של הזקנה.

ככל שתתבגרו, סביר להניח, כי תחלו במחלות כאלו ואחרות, ואז הביטוח הסיעודי יהיה מלא בהחרגות. בכל מיני הגבלות שמתייחסות לאופי המחלה שלכם. ובוודאי שלא תרצו בכך. אף אחד לא יכול באמת לדעת מה יילד יום. העתיד הוא דבר מאוד ערטילאי ומעורפל.

גם מי שהיה בריא במשך מרבית חייו, עשוי לחלות ביום מן הימים, ולהפוך להיות בתוך שנייה אחת לסיעודי. על מנת ליהנות מתביעת סיעוד, ולהיות זכאים לכל סעיפי הפוליסה, אל תחכו עד לגיל שישים, למשל, לגיל שכבר מאופיין במחלות פוטנציאליות של גיל מתבגר.

אם אתם יכולים להרשות לעצמכם, ומדובר על סכומים ממש קטנים, של הפרשה מדי חודש, רכשו את הביטוח הסיעודי בשנות העשרים לחייכם. חשבו על העתיד בעיניים פקוחות. תלמדו את הלקח מההורים שלכם, שנאלצים לשלם הון תועפות על שירותי הסיעוד שלהם. תהיו חכמים יותר.

תרכשו לכם את הביטחון הכלכלי – ככלות הכול, מגיע לכם להזדקן בכבוד, אף במידה וזה נראה לכם רחוק שנות אור מהחיים שלכם כרגע...

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו