סליקת אשראי
סליקת אשראי צילום: ISTOCK

שירות סליקת אשראי באינטרנט בא לידי ביטוי בסוג של תצורת העברה של כספים, להשלמת העסקה בין הצרכנים לבין בעל בית העסק.

מדובר בפעילות שבה סולק האשראי נדרש לזכות את המוכר בשל עסקה שבוצעה בפועל וקיבלה אישור רשמי. וכן נבחנה אופציית התשלום כנגד מי שהנפיק את כרטיס האשראי של בעל החוב.

כל התחייבות כספית מותנית בכך שהחברה תעמוד בנהלים קבועים תפעוליים, במסגרת ההסכם. אפשרי לבצע פעולה של סליקה אינטרנטית בלי הנוכחות של הקונה. כמו לדוגמא – דרך חיוב באתרי אינטרנט, בחנויות באינטרנט, או לחלופין באמצעות חיוב בטלפון.

מדוע צריך בכלל את השירותים של סליקה באינטרנט?

ושאלת יריית הפתיחה שלנו הינה – "מדוע צריך בכלל את השירותים של סליקה באינטרנט"?, ועליה נדון בהרחבה כאן. חנות או אתר באינטרנט, אשר מספקים שירותים, או שהם מוכרים מוצרים, חייבים לשכור את שירותיהם הנאמנים של חברות סליקה באינטרנט.

בשל חשיבות העניין, בוודאי הנכם מבינים, כי לא כל חברת סליקה הראשונה שמופיעה במנוע החיפוש של גוגל, היא חברה מהימנה, שיש לשכור את שירותיה לאלתר.

כאשר מתחילים את הסריקה האינטרנטית צריך לערוך אימות נתונים, ובשלב הבא לחייב את כרטיס האשראי בתשלומים. מערכת של סליקת אשראי מאפשרת לכם לבצע תשלום באינטרנט על ידי כרטיסי אשראי. ובמלים פשוטות יותר, מדובר בתהליך ידידותי למשתמש, בטוח ולאלתר.

בטוח באופן של אבטחת מידע. קרי – אי אפשר לפרוץ למאגר הנתונים, כמו גם, אי אפשר לקבל אינפורמציה אישית על הקונה ועל כל מי שמנוי באתר. אבטחת מידע היא תחום שאין שני לו במנגנון של סליקת האשראי, והמענה שיש בשוק במציאות העכשווית, בהחלט משביע רצון.

האם ניתן לבוא בדין ובדברים בנושא התמחור של סליקה באינטרנט?

נשאלת שאלה, שאין שניה לה בחשיבותה – "האם ניתן לבוא בדין ובדברים בכל הנושא של תמחור של סליקה אינטרנטית?", ובכן, נשאלנו, ולכן נשיב. שירותי הסליקה האינטרנטית יכולים להיות תלויים ברשימה ארוכה כאורך הגלות של נתונים שתלויים בהיקף עסקאות משוער, תלויים בחברה, וכיוצא בזאת.

כמו כן, קיימת אפשרות לבוא בדין ובדברים בכל ההיבט של תמחור סליקת האשראי באינטרנט. אל תיכנעו לכל הצעת מחיר שניתנת לכם. יש פה הרבה מקום לתמרון. בכל זמן נתון כדאי ומומלץ לנהל משא ומתן על התמחור, בפרט כאשר נחשפים לתחום כה תחרותי.

הדבר מקבל משנה תוקף בפרט במידה ואתם כבר פעילים, בהפעלת חנות, למשל, במידה והנכם לקוחות של בית עסק שמיישם תפעול של חנויות באינטרנט, יש מקום להגיע לכדי הנחות רציניות בעלות השירותים הללו.

מה היתרונות המרכזיים של שירותי סליקה באינטרנט?

ולא נסיים את המאמר הזה, מבלי להבין מה הם היתרונות המרכזיים של שירותי סליקה באינטרנט. נתחיל מכך, שקודם כל, ולפני הכול, התשתית לגבייה פשוטה היא פשוט לבחור בפינצטה את הלקוחות שלכם. ורצוי כאלה שגם משלמים כמו שעון שוויצרי.

במידה ונתקלתם בבעיות של מוסר תשלומים, מלקוח כזה או אחר, פשוט שלחו אותו לדרכו. ולאחר שהגענו להסכמה ברורה, כדאי לאתר את צורת הגבייה לאלתר, והפשוטה ביותר, על מנת למקסם את תחום גביית התשלומים באופן נמרץ, לטובת שני צדי המתרס.

ואיך אפשר שלא לציין את נושא סליקת האשראי, אשר מסתמן כדרך פעולה הכי אפקטיבית, לשם גבייה של כסף באופן הכי פשוט. לכך מצטרפת שורה של יתרונות, כמו לדוגמה – אפשרי להבין, בתוך מספר רגעים, באם העסקה מאושרת, ויש לה גיבוי כספי.

כמו כן, למרבית תושבי מדינת ישראל ולבעלי החברות יש כרטיס אשראי. בנוסף לכך, שלא כמו העברה בנקאית, התשלום באמצעות כרטיס אשראי מתבצע בצורה יזומה של גבייה, מה שמיותר את ההמתנה שהלקוח שלכם יבצע את התשלום בכוחות עצמו.

ולא נסיים, מבלי לציין, כי מדובר על דרכי תשלום שנותנות בידכם גבייה של כספים אף ממרחקים. שלא כמו צ'ק או מזומן, שמחייבים להגיע אליכם, ורק אז אפשר להפקיד את הכסף.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו