יניב מעודד מתאושש "תודה לכל מי שהתפלל"

יניב מעודד שאיבד את שני ילדיו בתאונת הדרכים הקשה בצומת עופרים מבקש בסרטון מצולם ראשון מבית החולים מהציבור להתפלל על אשתו שנפצעה קשה בתאונה.

יניב ישב ״שבעה״ על הילדים היום (שישי) במחלקת השיקום של בית חולים שיבא תל השומר.

לאחרונה עדכן בית החולים בילינסון על שיפור במצבו של יניב. הצוות הרפואי ובני המשפחה סיפרו ליניב על מות שני ילדיו בתאונה - טוב ראי והללי. העובר שהיה ברחמה של רעייתו הודיה נפטר גם הוא.

פרופ' פייר זינגר, מנהל מחלקת טיפול נמרץ כללי בבית החולים בילינסון מסר אז ״מצבו של יניב השתפר ברמה שיכולנו לשוחח איתו ולמסור לו את הבשורות הקשות שחיכו לו. זה נעשה בצורה עדינה עם כל הסבלנות הדרושה ובליווי של אנשי מקצוע , עובדים סוציאליים וקרובי משפחתו. יניב נשאר עטוף באהבה של קרובי המשפחה ואנו נמשיך ללוות אותו בעתיד״.

התאונה הקטלנית התרחשה ביום שישי לאחר שרכבם של בני הזוג יניב והודיה מעודד התנגש עם רכב פלסטיני שביצע פניית פרסה במקום אסור על קו הפרדה רצוף בצומת עופרים.

טוב ראי בן השלוש נהרג במקום. אחותו הגדולה הללי נפטרה מפצעיה בבית החולים. ההורים אושפזו בטיפול נמרץ. העובר שהיה בבטנה של האם, שקיבל את השם מלאכי, לא שרד את הפגיעה. במוצאי השבת נטמנו האחים זה לצד זו בבית העלמין ברחובות.