ווילבקין הערב מול הפועל. חוזר לנצח
ווילבקין הערב מול הפועל. חוזר לנצח צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

תחל שנה וניצחונותיה. שנת 2022 נפתחה עבור מכבי ת"א ברגל ימין עם ניצחון חוץ דרמטי וקשה מול מוליכת הטבלה הפועל ירושלים בתום דרמה גדולה בהיכל הפיס ארנה שבבירה בתוצאה 83:78.

ירושלים, שבמחזור שעבר האריכה את רצף הניצחונות שלה בכל המסגרות לשישה עם ניצחון על מכבי מפורקת אחרת, ראשון לציון, בפיס ארנה, קיוותה להעמיק את המשבר של המכבים מת"א שרושמים רצף הפסדים ארוך במיוחד, בליגה ובאירופה ויחד עם הרכש המרשים של העונה, נועם דוברת שהגיע ממכבי ראשל"צ רק ביום שישי האחרון, לא היו רחוקים מכך.

בכל פעם שמכבי הצליחה להוביל, הפכו הירושלמים את התוצאה כשאלה נהנו מערב גדול נוסף של ג'יילן אדאמס. לצערם, המילה האחרונה הייתה של האורחים מתל אביב שהצליחו לבצע מספר מהלכים בהגנה בדקות הסיום ורשמו ניצחון חוץ גדול בקלאסיקו השלישי העונה בכל המסגרות והראשון בשנה האזרחית החדשה כשזהו גם הניצחון השביעי ב-8 המשחקים האחרונים ביניהן בכל המסגרות.

בדומה למשחק האחרון ביניהן בהיכל הפיס ארנה שבבירה, כשזה נגמר עם ניצחון של המארחים הירושלמים בשלשה מכרעת של אדם אריאל על הבאזר, גם הפעם זה נגמר עם ניצחון דרמטי, רק שהפעם הייתה זו האורחת מת"א שניצחה בפעם השלישית ברציפות את ירושלים העונה.

עם הניצחון הערב מצילים שחקני מכבי את מאמנם היווני, יאניס, מפיטורים, בדרך אולי לדרך חדשה עם פתיחת השנה האזרחית החדשה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו