מכת מדינה
מכת מדינה צילום: iStock

כתב החדשות אלחנדרו פובלס היה באמצע שידור חי כאשר קיבל שיחת טלפון שגנבים פרצו לו לתוך הבית. אלחנדרו שעובד עבור ערוץ הטלוויזיה הארגנטינאי Cronica HD היה באמצע כתבה על אדם שאיבד את הכלב שלו כשלפתע קיבל שיחת טלפון עם נושא מעט יותר דחוף.

באמצע השיחה עם האולפן, אלחנדרו קטע את השידור והודיע שהוא קיבל הודעה ששברו לו את חלון הדירה ופרצו לו לתוך הבית. הוא אמר שהוא מפחד על בני המשפחה שלו שעלולים להיות בבית ושהוא חייב ללכת להציל אותם. רגע לפני העזיבה הדרמטית, הכתב גם אמר מספר פעמים את כתובת הדירה שלו כשהוא מבקש עזרה מהמשטרה או מכל מי שיכול להגיע למקום.

הסרטון על הכתב שנוטש את השידור התפרסם במהירות ברשתות החברתיות, ואתר הMirror דיווח כי כשעה לאחר העזיבה המפתיעה, אלחנדרו עלה שוב לשידור ודיווח על הפריצה לבית שלו. "אני תמיד צחקתי שיום אחד אני אספר את הסיפור שלי אבל אף פעם לא דמיינתי שמשהו כזה עשוי באמת לקרות לי".

למרבה המזל, אלחנדרו דיווח שבני המשפחה שלו לא היו בבית באותו הזמן, אבל הוא סיפר שחסכונות שהיו לו בבית נגנבו. למרות שאלחנדרו דיווח בזמן אמת על הפריצה בטלוויזיה, המשטרה לא הצליחה להגיע בזמן או לאתר חשודים בביצוע השוד.

זאת לא הפעם הראשונה שדיווח בזמן אמת בטלוויזיה לא עוזר לתפיסת השודדים. כתב הספורט דיאגו אורדינולה מאקוודור נשדד באיומי אקדח מול המצלמות בשידור חי. השודד, לא היה נראה מוטרד יותר מדי מהמצלמות, הצליח לחטוף את הסלולרי של אחד מאנשי צוות הצילום ולברוח מהמקום בעזרת אופנוע.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו